Izolace novostavby rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace novostavby rodinného domu v Rumburku

Izolace novostavby rodinného domu v Rumburku

02.09.2022

Zateplení Děčín

Na začátku září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Rumburku. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem, valbovou střechou a s lehkými sádrokartonovými stropy. Na celkovou plochu 34,6 m2 nafoukal náš profi tým proškolených pracovníku materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 32 cm. Celá zakázka byla zrealizovaná v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Pro novostavby bungalovu je typická vazníková konstrukce a lehké SDK stropy. Pro jejich zateplení je technologie foukané izolace tím nejlepším řešení. Izolační materiál se pomocí foukacích strojů dostane i do těch nejhůře přístupných míst a na stropě domu tak vznikne celistvá dokonalá izolační vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Na strop rodinného domu v Rumburku nafoukal náš tým pracovníků Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Ideální volba na lehký SDK strop, který nebude díky nízké objemové hmotnosti Supafilu nijak přetížen. Supafil je navíc prodyšný, nesléhává, zcela zdravotně nezávadný a nehořlavý. Zakázku zateplení stropu novostavby v Rumburku zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci, která je vhodná jak pro větší stavební firmy, tak i pro menší řemeslníky a dřevostavitele. Díky Poctivé izolaci tak ušetříte čas, pracovní sílu i peníze. Poptejte si nás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Děčín Objem 34.6 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Stavební firmy