Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace novostavby rodinného domu ve Zhoři

Izolace novostavby rodinného domu ve Zhoři

05.04.2022

Zateplení Jihlava

Izolace novostavby přesněji řečeno izolace stropu novostavby rodinného domu foukanou izolací v Bystřici pod Hostýnem Poctivá izolace zrealizovala v dubnu 2022. Zateplení stropu o celkové výměře 170 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Foukaná izolace nebo také někdy také označovaná jako foukaná vata tvoří na stropě druhou finálovou vrstvu izolace. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby ve Zhoři použila foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby foukanou izolací Poctivá izolace finalizovala zateplovací práce stropní konstrukce. Majitel novostavby ve Zhoři se rozhodl jako první vrstvu izolace použít rolovanou minerální izolaci a výšce 150 mm. Foukaná vata od Poctivé izolace ve vrstvě 220 mm vytvořila dokonale souvislou pokličku nad celou stropní konstrukcí domu. Novostavba domu ve Zhoři je typickým bungalovem dnešní doby. Střešní konstrukci tvoří sbíjené dřevěné vazníky. Valbová střecha a vazníková konstrukce tvoří v půdním prostoru velmi hustý les dřevěných prvků. Navíc strop jako takový je z lehkých sádrokartonových desek s parotěsnou fólií. Sádrokartonový strop není v žádném případě uzpůsobený k tomu, aby se po něm dalo chodit. K tomu všemu ještě nízká valbová střecha. Veškerý pohyb ve vazníkové střeše se sádrokartonovým stropem a nízká valbová střecha je dokonalým prostředím pro nepříjemnou práci s izolačními deskami nebo rolemi. Položit první vrstvu izolací ještě jakž tak jde. Ta se pokládá ještě relativně dobře. Izolace se klade mezi spodní pásnice dřevěných vazníků. Ale jakmile se dostanete nad spodní pásnici vazníkové konstrukce a začínají se objevovat ztužující svislá prkna začíná to pravé izolatérské peklo – samé vyřezávání. Pro vytvoření dokonalé souvislé vrstvy izolace pro zateplení stropu je nezbytné izolaci vyřezávat. Nebo je tu ještě jedno řešení. Foukaná vata od Poctivé izolace. Sami se můžete na fotkách z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace i ve velmi členitém a těžko přístupném prostoru jakým je vazníkový krov. Tím, že se kombinují dvě izolační technologie tedy pokládka rolí nebo desek a foukaná izolace není nic proti ničemu. Možné to je a celé souvrství je plně funkční. My v Poctivých izolacích si ovšem myslíme, že je praktičtější provést zateplení stropu v celé vrstvě rovnou foukanou izolací, a to hned z několika důvodů. Jako majitel domu nemáte žádné starosti s nákupem izolace a její pokládkou. Na celou izolační vrstvu dostáváte od Poctivé izolace dlouhou záruku. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu těmi nejlepšími izolačními materiály, které jsou momentálně v Evropě k dostání. V případě domu ve Zhoři to byl izolační materiál Supafil, což je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Supafil je velmi lehký a sádrokartonové stropy nepřetěžuje. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 37.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×