Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace řadového rodinného domu v Brně

Izolace řadového rodinného domu v Brně

07.06.2022

Zateplení Brno

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace další ze zakázek zateplení stropu. Tentokrát se jednalo o řadový rodinný dům s pultovou střechou v Brně. Konstrukce krovu byla tvořena příhradovými vazníky. Pro tento typ konstrukce je foukaná izolace jako stvořená. Ve střešní dutině vznikne celistvá vrstva izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů, která zajistí tepelný komfort v domě po celý rok. Poctivá izolace nafoukala na již stávající vrstvu izolace skelnou minerální izolaci Supafil loft ve vrstvě vysoké 300 mm. Celková plocha činila 90 m2.

Zateplení stropu

Na stropě řadového rodinného domu v Brně s pultovou střechou nad 2. NP se již nacházela stávající vrstva polystyrénové izolace s térovým papírem a lepenkovými pásy. Pro zachování lepenky a polystyrenu standardně platí, že izolace pod parotěsnící vrstvou, tedy pod térovým papírem, musí být maximálně 1/3 výšky celého souvrství. V tomto případě se tedy jednalo o 9 cm stávající vaty a pravidlo tak bylo splněno. K zateplení byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, jehož je Poctivá izolace jedním z největších dodavatelů v celé České republice. Foukaná izolace obecně se v dnešní době stává čím dál tím více oblíbenějším způsobem zateplení nejen stropů, ale i stěn či střech. Jedná se o způsob nejen rychlý, ale i efektivní. Foukaná izolace vytvoří na ploše celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů a hodí se do všech konstrukcí. Zaizolováno je v rámci hodin, během nichž vznikne ihned plně funkční dokonalá izolační vrstva, díky které v zimě neuniká teplo z domu ven a v létě se v domě naopak udržuje příjemná teplota. Poctivá izolace nabízí svým zákazníkům celkem 5 druhů izolačních materiálů. Jsou to izolace čedičové, skelné, celulózové neboli papírové, dřevovláknité a polystyrénové. Každý z těchto materiálů má své vlastní výhody a hodí se do jiné konstrukce. S výběrem toho pravého izolačního materiálu právě pro Vaši konstrukci Vám v Poctivé izolaci velice rádi poradíme. V případě řadového rodinného domu v Brně byl použit materiál Supafil loft, jehož hlavními výhodami jsou nehořlavost, zdravotní nezávadnost, nesléhavost, čistě bílá barva. Supafil loft se navíc perfektně hodí např. na lehké sádrokartonové stropy, jelikož je velmi lehký a strop tedy nijak nepřetěžuje, a to ani ve vysokých vrstvách.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-město Objem 22.5 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×