Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné dům - Izolace řadového rodinného domu v Třebíči

Izolace řadového rodinného domu v Třebíči

25.05.2022

Zateplení Náměšť nad Oslavou

Izolace řadového rodinného domu, respektive pultové střechy na části stropu rekonstruovaného domku foukanou izolací v Náměšti nad Oslavou Poctivá izolace zrealizovala v květnu roku 2022. Zateplení téměř nepřístupné části stopu pultové střechy Poctivá izolace provedla za 2 hodiny, a přitom stihla ještě další větší zakázku. Foukaná izolace tvořila na stropě na stropě druhou vrstvu izolace. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby v Náměšti nad oslavou použila foukanou celulózovou vatu Climatizer Plus od českého výrobce spol. Ciur.

Zateplení stropu

Zateplení stropu typického řadového rodinného domu Poctivá izolace provedla jen tam, kde majitel nedokázal nijak dostat žádnou jinou dostupnou izolační hmotu, kterou by mohl připravit svépomocí. Majitelům nezbývalo peněz, pořídili domek, začali s rekonstrukcí a bylo třeba zvážit, jakým způsobem jej zrekonstruovat, aby to rozpočet unesl. A protože nejdůležitějším článkem v řetězci úprav je kvalitní zateplení, aby se teplo udrželo doma a neunikalo bez užitku ven, respektive na půdu, bylo třeba vymyslet, jak zateplit i dutinku, která tvořila prostor mezi stropem a střechou přístavby do zahrady. Aplikace foukané izolace je jedinou možností, jak strop zaizolovat rychle a maximálně efektivně. Foukaná izolace se dostane do všech koutů a malých prostorů půd, šikmých střech i jiných členitých, nebo nepřístupných částí domu. Protože si majitel vše chystá sám, nebo s pomocí kamarádů, rozhodl se, že si hlavní půdu zateplí klasickou vatou, až si udělá lávky a úložnou plochu. Poctivá izolace vyjde vstříc každému zákazníkovi, protože naším mottem je, že není malé zakázky! Třeba bude spokojen a zmíní se kamarádům a příště bude větší zakázka z doporučení, že jsme odvedli dobrou práci a o to jde! Pro zaizolování tohoto malého prostoru jsme použili celulózovou izolaci. Celulózu jsme navrhli z vícero důvodů. Prvním důvodem bylo docílit, aby se po zaizolování prostoru, kam nebylo moc vidět při samotném foukání, časem vytvořila větraná mezírka mezi bedněním střechy a izolační vrstvou a případná zbytková vlhkost měla kam vyvětrat. Dalším důvodem byl fakt, že bylo třeba zajistit příjemný tepelný komfort i pro léto, jelikož v místnosti pod přístavbou byla ložnice a tam chce mít každý příjemné klima. Na celou izolační vrstvu dostává každý investor od Poctivé izolace dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace i Vám ráda provede zateplení stropu těmi nejlepšími izolačními materiály, které jsou momentálně v Evropě k dostání. V případě domu v Náměšti nad Oslavou to byl izolační materiál Climatizer Plus na bázi celulózy. Izolace je zpracovávána z výběrového tříděného novinového papíru a ošetřena minerálními látkami proti hlodavcům a navlhání. Tato foukaná izolace je zdravotně nezávadná, ekologická, prodyšná a nehořlavá. Výborně akumuluje teplo, takže je skvělá i z hlediska chlazení místností pod stropem v letních vedrech. Poptejte nás! Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Třebíč Objem 6.5 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinné dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×