Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Albrechtičkách

Izolace rodinného domu v Albrechtičkách

30.05.2022

Zateplení Nový Jičín

Izolace dvougeneračního rodinného domu s pultovou střechou technologií foukané izolace v Albrechtičkách u Nového Jičína Poctivá izolace zrealizovala koncem května roku 2022. Zateplení stropu, respektive podstřešního prostoru dutiny dvouplášťové střechy rodinného domu včetně přípravných prací o celkové zastavěné ploše 100  m2 Poctivá izolace provedla za 1 den. Foukaná izolace nebo také často také označovaná jako foukaná vata vytvoří na stropě souvislou vrstvu bez tepelných mostů i v těch nejkomplikovanějších konstrukcích a vytvoří tak izolační pokličku pro ideální tepelný komfort v zimě a také v létě, aby se místnosti pod stropem tolik nepřehřívaly, a to bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poctivá izolace na zateplení stropu novostavby v Albrechtičkách použila foukanou vatu od Knauf Insulation s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu samostatně stojícího rodinného domu s nízkou pultovou střechou je pro Poctivou izolaci jedna z nejběžnějších typů stropů – střech, které izolujeme. Jedním z důvodů, proč padá volba zrovna na poptávky ploché pultové střechy je kompletní servis, který pro tyto tyty střechy dlouhodobě poskytujeme jako bonus k foukané izolaci. Od posouzení na místě se sondou do dutiny pro zjištění průleznosti a možností izolování, až po výpočty návrhu systému odvětrání, pokud je třeba, nebo osazení kontrolních revizních vikýřů do střechy. Se střechou z lepenkových pásů si Poctivá izolace dokáže hravě poradit.  Volbou pro zateplení tohoto konkrétního podstřešního prostoru byla foukaná vata ze skelného vlákna Supafil Loft zejména pro velmi dobrou zkušenost pana majitele ze zakázky z r. 2015, kterou jsme na jiné stavbě v Albrechtičkách dělali a investor si nás zde poprvé vyzkoušel. O to víc potěší, že jsme měli možnost se na „místo činu“ vrátit a zateplit další objekt. Je vidět, že foukaná izolace funguje! Majitele rodinných domů s plochou střechou často trápí nejen prochládání místností od stropu, ale zejména problém přehřívání místností v létě, protože v patře se spí. A protože není možné se do takové střechy dostat s vatou, je jediným řešením foukaná izolace. Izolace jsou samozřejmě odolné proti zimě a prochládání, ale také proti vedru, proti požáru, akumulují teplo a oddálí přehřívání místností, nebo v případě volby těžkých izolací přehřívání zabrání téměř dokonale. Samozřejmě záleží na situování domu podle světových stran, kdy může být patro domu přehřívané i přes okna bez venkovních žaluzií, ale obecně lze říci, že zateplením podstřešního prostoru ideálně v kombinaci s řízeným odvětráním střechy pomocí ventilačních hlavic a komínků (v zimě kvůli odtahu vlhkosti, v létě kvůli odtahu horka) se celkové pocitové klima výrazně zlepší, což vede k optimálnímu komfortu pro bydlení a o to jde. Navíc investice do foukané izolace v porovnání např. se zateplením fasády vyjde na 10-20% ceny fasády.  Některé typy izolací účinně fungují taktéž proti hluku, což ocení zejména majitelé domů, kteří mají plechovou střechu. O tom, že izolace funguje, se přesvědčujeme stále a znovu, když si nás zejména majitelé řadových domů s plochými střechami doporučují od souseda k sousedovi. Uvažujete o zateplení stropu? Poptejte nás a dozvíte se více. Vybereme vhodný typ izolace, doporučíme odvětrání střechy, navrhneme postup prací a zpracujeme nezávaznou nabídku na ideální vrstvu izolace. Řešením je jednoznačně Foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace i v těžko přístupném prostoru jakým je dutina dvouplášťové střechy. Naši pracovníci se protáhnou všude! Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu včetně přípravných prací a vybere pro Vás ten nejvhodnější izolant.  Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Nový Jičín Objem 24.83 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×