Izolace rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Benešovicích

Izolace rodinného domu v Benešovicích

22.08.2022

Zateplení Pardubice

V srpnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu s trámovou konstrukcí krovu v Benešovicích. Na sádrokartonovém stropu se již nacházela slehlá skelná izolace ve vrstvě zhruba 10-15 cm. Úkolem našich pracovníků tedy bylo izolaci doplnit. Jako materiál byl v tomto případě použit Supafil loft od společnosti Knauf, který se na lehké SDK stropy skvěle hodí, zejména díky své nízké objemové hmotnosti. Zateplení zvládla Poctivá izolace během chvilky. Vyzkoušejte si nás i Vy.

Zateplení stropu

Doplnění izolace na stávajícím rodinném domě v Benešovicích se sedlovou a z části pultovou střechou byl trochu oříšek. Naši proškolení pracovníci ale i přes ztížené podmínky zvládli odvést rychlou a kvalitní práci. Středem půdy vedla prkenná revizní lávka. Jako první bylo třeba nafoukat z nezvednuté lávky část pultové střechy, což bylo z hlediska špatného přístupu obtížné. Poté bylo zapotřebí lávku zvednout a udělat bednění. Po dohodě s investorem jsme rovněž nafoukali 1-2 pytle izolace navíc, aby zde byla případná možnost opravy elektra. V Poctivé izolaci si zakládáme na individuálním přístupu. Každému Vašemu požadavku se snažíme vyhovět. Jako materiál jsme v případě stávajícího rodinného domu v Benešovicích použili skelnou minerální izolaci Supafil loft od společnosti Knauf, která se vyznačuje svoji nesléhavostí, prodyšností, nehořlavostí a nízkou objemovou hmotností, což je v případě lehkého sádrokartonového stropu velká výhoda. Šetřete na energiích už tuto zimu i Vy a poptejte si zateplení od Poctivé izolace. Naše práce nás baví!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Pardubice Objem 30.66 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy