Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Chrástu

Izolace rodinného domu v Chrástu

04.07.2022

Zateplení Plzeň

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení trámového stropu stávajícího rodinného domu se sedlovou střechou a trámovou konstrukcí krovu. Na prázdný otevřený trámový strop nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Na celkové ploše 139 m2 vznikla kompaktní 30 cm vysoká vrstva skelné minerální izolace, která dokonale ochrání dům před letními vysokými teplotami a zimními mrazy. Jednoduše dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok.

Zateplení stropu

V rámci zateplení trámového stropu stávajícího rodinného domu v Chrástu byla nad izolací zhotovená na trámy lávka vedoucí od výlezu k bojleru. V prostoru pak, dle určení investora, jsme zhotovili malou odkladovou plochu. Po domluvě s investorem zhotovili pracovníci Poctivé izolace rošt na úhelníky a latě a použili desky, které měl investor připravené. Tento podlahový systém je velmi praktický a čím dál tím oblíbenější. Jedná se o skvělý způsob, jak zachovat strop pochozí a zabezpečit tak dostupnost do všech krizových míst, jakými jsou např. komín či v tomto případě bojler. Poctivá izolace využívá svůj speciální DPS, neboli distanční podlahový systém, který má registrovaný pod užitným vzorem. Jedná se o skvělé řešení nejen pro novostavby, ale právě i pro starší domy či pro bytové domy s prostornějšími půdami. Díky variabilitě roštu je možné tento systém vystavit na téměř jakémkoliv povrchu. Jednotlivé podpěry – hranoly se připravují individuálně na výšku tepelné izolace, a tudíž dokážeme vyjít vstříc téměř každému požadavku, který nedokáže vyřešit například běžně používaná stavebnice z OSB desek do kříže, která vyžaduje maximálně rovný povrch půdy. V případě rodinného domu v Chrástu byl zvolen materiál Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 30 cm. Supafil je minerální skelná izolace, která disponuje hned několika skvělými vlastnostmi, jako např. nesléhavost, prodyšnost, nízká objemová hmotnost či nehořlavost. Poptejte si zateplení domu od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Plzeň-město Objem 41.7 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×