Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Jihlavě

Izolace rodinného domu v Jihlavě

27.05.2022

Zateplení Puklice

Izolaci patrového rodinného domu, respektive stropu dvougeneračního domu nad druhým patrem v Puklicích Poctivá izolace zrealizovala v květnu roku 2022. Zateplení vytvořené dutiny pod novou podlahou půdy Poctivá izolace zvládla za jedno dopoledne na ploše cca 100 m2. Poctivá izolace použila na tento strop zateplení z foukané čedičové vlny Climastone S od českého výrobce spol. Ciur.

Zateplení stropu

Zateplení stropu dvougeneračního rodinného domu předcházela spousta práce majitele domu na půdě. Rozhodl se svépomocí během zimy připravit půdu pro zateplení nadstavením podlahy, aby vrstva byla alespoň 300 mm, ale ještě nevěděl, jakou izolaci použít. Dutina trámového stropu byla velmi malá na kvalitní zateplení.  Nad dutinou byl beton, který bylo škoda narušovat. Půda se využívala k ukládání sezonních věcí a bylo třeba ji zachovat pochozí. Jak majitel domu začal chystat rošt, bylo stále více jasné, že rolovaná izolace nebude tou správnou volbou. Prvně by bylo potřeba vatu do roštu naskládat a pak po roštu balancovat při jeho zaklápění prkny. A protože v okolí Jihlavy se to foukacími firmami jen hemží, rozhodl se poptat foukanou izolaci. Z oslovených firem Poctivá izolace zvítězila. Každé takové zakázky si vážíme, o to více, když je z regionu, kde je velká konkurence a tlak na cenu. Stavbu jsme při stavbě roštu prohlédli, poradili, kde stačí nechat vynechaná prkna. A hlavně jsme nepožadovali zálohu na dílo, ani smlouvu Vždy, když investor potřeboval, se na nás mohl obrátit s radou. Na topnou sezonu se zateplení sice nestihlo, ale už nyní je znát rozdíl. Teplé květnové dny prohřívají půdu skrz strop a po zateplení bylo hned znát, že je v patře při slunečných dnech chladněji. Jako bonus má čedičová foukaná izolace výhodu ve zvukovém útlumu, což se osvědčí při prvních bouřkách, kdy z půdního prostoru neuslyšíte žádný prudký déšť, který rezonuje na střeše z vlnitého eternitu. A pokud by lokálně zateklo přes střechu, pod kterou není střešní folie, nic se neděje, čedič si hravě poradí. Na celou izolační vrstvu dostává každý investor od Poctivé izolace dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace i Vám ráda provede zateplení stropu těmi nejlepšími izolačními materiály, které jsou momentálně v Evropě k dostání. V případě domu v Puklicích to byl izolační materiál Climastone S z čedičové izolační vlny, která je vhodná do uzavřených dutin a tam, kde je třeba vážit i riziko přehřívání stropu v létě. Izolace je zpracovávána recyklovaných čedičových rohoží vybrané kvality. Izolace je těžší, prodyšná a nehořlavá Poptejte nás! Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 32.7 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×