Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Jindřichovicích pod Smrkem

Izolace rodinného domu v Jindřichovicích pod Smrkem

12.07.2022

Zateplení Liberec

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stávajícího rodinného domu s trámovým krovem a stropem. Strop byl volně zaklopen prkny. Na spodním prkenném záklopu se nacházelo 15 cm vaty na výšku trámů. Poctivá izolace zde měla za úkol navýšit izolaci o 10 cm. Bylo tedy třeba zvednout horní záklop na příložky a latě, nafoukat izolaci a poté znovu zaklopit. Na celkovou plochu 122 m2 nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Díky navýšení izolace je nyní rodinný dům lépe chráněn před únikem tepla v zimě a před nepříjemným přehříváním v létě.

Zateplení stropu

Stávající rodinný dům v Jindřichovicích pod Smrkem potřeboval pro dosažení dokonalého tepelného komfortu navýšit stávající vrstvu izolace o 10 cm. Dům byl tvořen trámovým krovem a stropem, který byl volně zaklopen prkny. Na spodním prkenném záklopu bylo nafoukáno 15 cm vaty na výšku trámů. Pracovníci Poctivé izolace tak museli nejdříve zvednout horní záklop na příložky. Poté mohlo přijít na řadu nafoukání další vrstvy izolace. Jako materiál byl použit již oblíbený Supafil loft od společnosti Knauf. Tato skelná minerální izolace má svou typickou čistě bílou barvu a mezi její skvělé vlastnosti patří např. nehořlavost, nesléhavost, prodyšnost či absolutní zdravotní nezávadnost. Jednoduše skvělý materiál, který je vhodný do spousty druhů konstrukcí. Pokud si nevíte rady s výběrem toho pravého materiálu, je tu pro Vás náš špičkový zákaznický servis. Projdeme s Vámi zateplení Vaší konstrukce od A do Z a doporučíme Vám ten nejvhodnější materiál. Samotný výběr je pak již čistě na zákazníkovi. Po nafoukání doplňující vrstvy izolace na strop rodinného domu v Jindřichovicích pod Smrkem zbývalo již jen znovu zaklopit. Veškeré práce proběhly rychle a efektivně. Vyzkoušejte si Poctivou izolaci i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Liberec Objem 19.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×