Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Zemědělství - Izolace rodinného domu v Přílepově

Izolace rodinného domu v Přílepově

01.06.2022

Zateplení Písek

Izolace podstřešního prostoru, resp. zateplení stropu novostavby provozního objektu na farmě chovu prasat v Přílepově Poctivá izolace zrealizovala začátkem června roku 2022. Zateplení stropu přípravny krmiv na farmě o celkové výměře 80 m2 měla Poctivá izolace hotové během jednoho dopoledne. Foukaná izolace nebo také někdy označovaná jako foukaná vata vytvořila na stropě celistvou vrstvu bez tepelných mostů a zaručila tak příjemný tepelný komfort pracovníkům farmy při přípravě stravy pro pašíky, vykrmující se v přilehlých halách. Poctivá izolace na zateplení stropu v Žehuni aplikovala foukanou skelnou vatou od českého výrobce pol. Ciur a.s., s názvem Climaglass-W.

Zateplení stropu

Pro zateplení stropu rozměrové malé přípravny krmiv pro chov prasat na farmě v Přílepově vybrala dodavatelská firma stavby této přípravny Poctivou izolaci, jako již několikrát. Novostavba přípravny krmiv má pevný strop a na něm krov z lehkých příhradových vazníků. Přestože krov byl velmi nízký, foukači ocenili komfort pohybu po stropě, což není samozřejmost, protože 90 % krovů ze sbíjených vazníků se instaluje právě na lehké sádrokartonové stropy, což limituje pohyb pracovníků při práci. Nafoukáno měla Poctivá izolace za 3 hodiny. Zemědělské objekty jsou jednou z našich priorit, co se zateplování týká. Ať už jako zateplení stropu, nebo jako zateplení stěn pomocí sendvičových panelů. Poctivá izolace dokáže postavit halu dle přání investora od A do Z. Na farmě v Přílepově je již vše zatepleno, chyběla jen přípravna, která čekala na izolaci. V provozech zemědělského charakteru dokážeme poradit, vymyslet systémová funkční řešení k zateplení obálky starších provozních a chovných objektů, jejich rekonstrukcí, nebo navrhnout společně s projektanty stavbu nové haly na výkrm prasat, nebo kuřat, porážky, nebo třeba dojírny atd., a to tak, aby byla plně funkční a vyhovující dnešním standardům i požadavkům na chov. Aby čuníci dobře rostli, netrápily je nemoci, nepotřebovali antibiotika a měli příjemné klima ke svému růstu a my si mohli pochutnat na mase, které bylo z nevystresovaného prasete. Nejde nám jen o zakázku, ale o komplexnost služeb, spokojeného zákazníka a v tomto případě i příjemné klima pro pracovníky farmy zejména v zimě. Řešením pro zateplení jakéhokoliv typu stropu je jednoznačně foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace v prostoru vymezeném konstrukčními prvky krovu. Na celou izolační vrstvu dostáváte od Poctivé izolace dlouhou pětiletou záruku. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu včetně doprovodných přípravných prací a vybere pro Vás ten nejvhodnější izolant! V případě přípravny krmiv v Přílepově jsme zvolili izolační materiál ze skelného vlákna Climaglass-W vzhledem k výborným tepelně izolačním vlastnostem a příjemné ceně pro objednatele. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k Vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Písek Objem 36.6 m³ Materiál Climaglass W Objekt Zemědělství
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×