Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Tetčicích

Izolace rodinného domu v Tetčicích

08.08.2022

Zateplení Brno-venkov

V létě 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stávajícího rodinného domu s pultovou střechou s prkenným podbitím a lepenkou. Uvnitř střešní dutiny se nacházela na škváře vrstva pilin, na kterou pracovníci Poctivé izolace nafoukali izolační materiál Climastone S ve vrstvě vysoké 20 cm. Poslední ¼ izolace se foukala do plna, kdy již nebylo možné prolézt. Celkovou plochu 48 m2 zvládli naši pracovníci zateplit během chvilky a investor se mohl hned těšit dokonalému tepelnému komfortu v domě po celý rok.

Zateplení stropu

Na strop stávajícího rodinného domu v Tetčicích nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Climastone S. Jedná se o minerální čedičovou izolaci, která se vyrábí z minerální vlny. Čedičové izolace vynikají především tím, že skvěle odolávají vlhkosti. Rovněž patří do třídy reakci na oheň A1 a významně zlepšují akustiku stavby. Zateplení pomocí foukané izolace je v dnešní době čím dál tím populárnější. Jedná se o velmi rychlý, jednoduchý a efektivní způsob zateplení všech typů stropů. Díky Poctivé izolaci navíc získáte i skvělou cenovku, bleskově a dokonale provedenou práci, služby našeho špičkového zákaznického servisu a také dlouhou pětiletou záruku. Poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn od Poctivé izolace i Vy. Se vším Vám rádi poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Brno-venkov Objem 9.65 m³ Materiál Climastone S Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×