Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace rodinného domu v Žehuni

Izolace rodinného domu v Žehuni

31.05.2022

Zateplení Kolín

Izolace půdy staršího rodinného domu Žehuni. Poctivá izolace zrealizovala v květnu 2022. Zateplení stropu, resp. půdy rodinného domu o celkové výměře 90 m2 Poctivá izolace provedla za pouhý 1 den i se stavbou dřevěného roštu pro budoucí záklop půdy z prken, nebo z OSB desek, aby mohla být do budoucna pochůzná. Foukaná izolace nebo také někdy také označovaná jako foukaná vata, vytvořila na stropě kompaktní lehkou vrstvu bez teplých mostů pro ideální tepelný komfort místností pod stropem. Poctivá izolace na zateplení stropu v Žehuni aplikovala foukanou vatu od Knaufu s názvem Supafil.

Zateplení stropu

Zateplení stropu menšího rodinného domu v Žehuni předcházelo domlouvání řešení, jak to vymyslet, aby zakázka nebyla nad finanční možnosti investora a zároveň po provedení tepelné izolace mohl zůstat strop pochůzný. Protože nebylo třeba aktuálně řešit zaklopení, protože využití půdy zatím není na pořadu dne, ale co kdyby, nikdy nevíte, navrhli jsme kombinaci foukané izolace společně s přípravou na budoucí záklop půdy pomocí stavebnicového systému DPS podlahy s použitím parotěsné folie a geotextílie pod rošt. Tím se do budoucna vyřešil problém s využitelností půdy, protože co kdyby…? Stavebnicový systém DPS podlah, který má Poctivá izolace registrován pod užitným vzorem, je ideálním řešením jak pro izolaci novostavby, tak pro izolaci starších domů, stejně tak pro bytové domy s prostornými půdami a mnoho dalších staveb občanské vybavenosti. Variabilita roštu jej předurčuje k výstavbě na téměř jakémkoli povrchu. Poctivá izolace si poradí i s roštem do klenbového stropu! Jednotlivé podpěry – hranoly se připravují individuálně na výšku tepelné izolace, a tudíž dokážeme vyjít vstříc téměř každému požadavku, který nedokáže vyřešit například běžně používaná stavebnice z OSB desek do kříže, která vyžaduje maximálně rovný povrch půdy. No a do roštu pak samozřejmě patří foukaná izolace, která je variabilní a přizpůsobí se veškerým překážkám. Vyřezávat rolovanou vatu do kteréhokoliv roštu a vkládat ji křižmo je velmi často nad psychické síly majitelů domů a jsme rádi, že si k nám najdou cestu.! Rychlá, snadná, precizní, odborná a kompaktní instalace roštu v kombinaci s aplikací foukané izolace zajistí majitelům spoustu benefitů. Izolace je tvarově stálá, neslehne v čase. Vyřeší vám zároveň mnoho problémů, protože výborně funguje nejen proti zimě, ale také proti vedru z půdy v létě a ochrání také proti požáru, protože je nehořlavá. Pokud zvolíte foukanou izolaci Supafil Loft Knauf, je zároveň i nealergenní. Můžete její povrch jemně stáhnout latí, přiklopit OSB deskou a izolaci se nic nestane. Řešením je jednoznačně foukaná vata od Poctivé izolace. Neváhejte a poptejte nás! Sami se můžete na fotografiích z realizace zateplení stropu přesvědčit o tom, že foukaná izolace vytvoří dokonale souvislou vrstvu izolace v prostoru vymezeném konstrukčními prvky podlahy. Na celou izolační vrstvu dostáváte od Poctivé izolace dlouhou pětiletou záruku. Poctivá izolace Vám provede zateplení stropu včetně doprovodných přípravných prací a vybere pro Vás ten nejvhodnější izolant! V případě domu v Žehuni jsme zvolili izolační materiál Supafil, což je izolace bez jakýchkoliv přídavných chemických látek. Supafil nesléhává, je čistě bílý, je zdravotně nezávadný, je nehořlavý, je prodyšný, je více jak z 80 % vyráběn z recyklovatelného skla a je ekologický. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Nymburk Objem 29.4 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×