Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace střechy rodinného domu v Drásově

Izolace střechy rodinného domu v Drásově

01.03.2024

Zateplení Brno

V březnu 2024 provedla Poctivá zateplení střechy rodinného domu v Drásově. Rodinný dům, v němž majitel vybudoval nové podkrovní místnosti vyžadoval zrealizovat zateplení střechy. Vybudováním podkroví vznikly dutiny, které je nutné zaizolovat. A to jak provedením zateplení střechy, tak provedením zateplení stropu. Poctivá izolace umí vyřešit izolaci jakékoliv části domu a nebyl tedy problém zrealizovat i zateplení podkroví v Drásově. Během jednoho dopoledne nebylo co řešit. Vše bylo poctivě zaizolováno.

Izolace podkroví

Pro zateplení podkroví je možné využít několik druhů tepelných izolací z naší nabídky. Poctivá izolace má ve své nabídce celkem 5 druhů izolačních materiálů. Krom minerálních skelných izolací jsou to rovněž minerální čedičové izolace, celulózové neboli papírové izolace, dřevovláknité a polystyrénové izolace. S výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš typ konstrukce Vám v Poctivé izolace rádi poradíme a pomůžeme. Máme za sebou již stovky zakázek a řadu let zkušeností, o které se s Vámi rádi podělíme. Poptejte si zateplení stropu či střechy i Vy. Pro izolaci podkroví si majitel rodinného domu vybral lehkou skelnou minerální izolaci vyrobenou z panenského vlákna. To znamená, že tato izolace není nadrcená z odpadních nebo nepovedených izolačních desek nebo rolí, které se v továrně na výrobu izolačních materiálů nepovedly. Ano oni totiž nepovedené izolační desky nebo role nekončí vždy zpět v tavících pecích nebo na skládce, ale vezmou se a nadrtí do podoby izolačního materiálu vhodného pro foukanou izolaci. Vedle těchto druhů izolací ovšem existují i izolační materiály vyrobené přímo pro foukanou technologii. Těmto izolacím se říká, že jsou vyrobené z panenského vlákna, protože přímo z tavící pece a rozvlkáňovacích centrifug jedou na sestřih vlákna a pak už rovnou do baličky. Nejedná se tedy o žádný odpad, ale prvotřídní výrobek. Poctivá izolace tyto druhy materiálů fouká nejraději a také nejčastěji, protože jsou bezprašné a neobsahují žádná barvivy, pojiva a ani jiné další přídavné a chemické látky vyjma silikonového oleje s obsahem do 1% celkové váhy balení, což je naprosté nic. Navíc jsou čistě bílé, velmi jemné, nedráždí pokožku a na dotek velmi příjemné. Poctivá izolace má v současné době v nabídce 2 druhy izolačních materiál z panenského vlákna a oba dvou jsou z minerálních skelných vláken. Majiteli rodinného domu v Drásově jsme aplikovali pro zateplení střechy a zateplení stropu izolaci s názvem Supafil loft PRO.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 12.04 m³
Oblast: Brno-město
Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×