Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Izolace stropu bytového domu v Hradci nad Svitavou

Izolace stropu bytového domu v Hradci nad Svitavou

19.10.2022

Zateplení Svitavy

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu ve stávajícím bytovém domě v Hradci nad Svitavou. V tomto případě se řešilo pouze zateplení stropu nad jedním bytem. Podlaha byla pevná s betonovou vrstvou. Investor nám předem plochu zaměřil a vyznačil rovněž na půdě přibližné hranice. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Krom vrstvy izolace se rovněž zhotovila revizní lávka vedoucí ke střešnímu oknu a komínu. Zatepleno bylo během chvilky. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy a šetřete na energiích ještě letos. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace působí po celé České republice.  

Zateplení stropu

Na stávajícím bytovém domě v Hradci nad Svitavou jsme řešili zateplení stropu nad jedním z bytů. Před samotným příjezdem našeho týmu nám zajistil investor zaměření plochy a rovněž vyznačení přibližných hranic pro nafoukání tepelně izolační vrstvy. Jako materiál byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je izolační materiál čistě bílé barvy, který nesléhává, je prodyšný, nehořlavý a rovněž zcela zdravotně nezávadný. Zkrátka skvělý materiál, který se hodí do různých konstrukčních typů. Zateplení stropu od Poctivé izolace je velmi jednoduchý a efektivní způsob, jak zajistit dokonalý tepelný komfort a ušetřit tak na energiích nemalé částky. Tým pracovníků Poctivé izolace jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Takhle jednoduché a rychlé to je. Vyzkoušejte si nás i Vy. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Svitavy Objem 31.3 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×