Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytový dům - Izolace stropu bytového domu v Táboře

Izolace stropu bytového domu v Táboře

11.08.2021

Zateplení Tábor

Zateplení stropu bytového domu v Táboře proběhlo v rámci komplexního zateplení celého bytového domu. Poctivá izolace realizovala zateplení stropu včetně dodávky a montáže revizních lávek a podlahy. Foukaná izolace byla projektovaná z celulózových vláken někdy se jí také říká papírová izolace.

 

Revizní lávky a podlahový systém

Na části půdy bytového domu byla dodána nová podlaha a revizní lávky ke komínům a dalším důležitým prvkům půdy. V některých částech půdy byla vyhotovena nová podlaha z OSB desek. Pro vytvoření nové podlahy a revizních lávek jsme využili náš patentovaný distanční podlahového systém, který jsme po nafoukání požadované vrstvy izolace zaklopili OSB deskami. V té části, kde se nachází širší podlahová část se mezi jednotlivými OSB desky nechávala mezera a šířce cca 50 mm pro odvětrávání.

 

Zateplení subdodavatelsky

Při komplexním zateplení domů a jiných budov mohou generální dodavatelé staveb využít služby zateplení subdodavatelsky, kterou Poctivá izolace poskytuje v rámci celé ČR. Díky naší geografické poloze a umístění centrálního skladu s izolacemi a základnou pro výjezdy z Dobroníně u Jihlavy máme všude blízko. Dálniční sjezd na 112 km D1 nám umožňuje být za hodinu v Brně, v Praze, za 1,5 hodiny jsme ve Znojmě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Břeclavi, Kroměříži, Olomouci a dalších městech. Do 2 hodin máme dojez na více jak 95 % území ČR. Foukané izolace provádíme od roku 2010, za tu dobu jsme zateplili tisíce různých objektů. Spojením naší geografické polohy s našimi zkušenostmi, dovednostmi a znalostmi z nás dělá velmi flexibilního, profesionálního a hlavně spolehlivého obchodního partnera

Parametry realizace

Oblast: Tábor Objem 59.1 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Bytový dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×