Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Průmysl - Izolace stropu dílen v Havlíčkově Brodě

Izolace stropu dílen v Havlíčkově Brodě

24.03.2022

Zateplení Havlíčkův Brod

Izolace stropu stávajícího objektu dílen foukanou minerální izolací v Táboře Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizaci zateplení stropu ve vazníkové střešní konstrukci Poctivá izolace provedla foukanou minerální izolací na bázi skelných vláken. Skelná izolace je velmi lehká a je nehořlavá. Zateplení stropu o celkové výměře 180 m2 Poctivá izolace provedla během jednoho dne. 

Zateplení subdodavatelsky

Zateplení subdodavatelsky je velmi zajímavá služba poskytovaná Poctivou izolací všem stavebním firmám, menším řemeslníků a ostatním podnikatelům ve stavebnictví. Poctivá izolace aplikuje několik druhů tepelných izolací, které máme standardně skladem, a proto můžeme velmi pružně zareagovat na všechny požadavky. Poctivá izolace svým partnerům poskytuje bezplatné poradenství. Našim partnerům poradíme, jaký izolační materiál bude nejvhodnější do dané konstrukce. Každá konstrukce vyžaduje individuální přístup, a ne všechny izolační materiály se hodí do všech konstrukcí. Stejně tomu bylo i v případě realizace zateplení stropu dílen v Havlíčkově Brodě. Požadavek na zateplení stropu jsme zhodnotili hned z několika úhlu pohledu. Důraz byl kladen na splnění požadovaného tepelného odporu, a proto jsme navrhli izolační materiál s velmi zajímavým součinitelem tepelné vodivosti λ=0,036. Díky této lambdě jsme požadovaného tepelného odporu docílil s relativně nízkou vrstvou aplikované vrstvy teplené izolace. Navíc námi doporučený izolační materiál je nehořlavý a velmi lehký. Dalším velmi důležitým požadavkem byl celkový rozpočet na zateplení stropu. Zateplení subdodavatelsky se vyplatí i z hlediska ceny služby. Nejenomže stavební společnost, která si Poctivé izolace objednala na zateplení stropu a ušetřila své pracovníky nepříjemní práci s izolačními deskami nebo rolemi, ale ještě vydělala, protože celková cena služby zateplení stropu foukanou izolací je od Poctivé izolace pro jiné stavební společnosti za velmi příznivé velkoobchodní ceny.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 41.8 m³ Materiál Climaglass W Objekt Průmysl
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×