Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu dřevostavby v Jablonném nad Orlicí

Izolace stropu dřevostavby v Jablonném nad Orlicí

10.01.2022

Zateplení Ústí nad Orlicí

Zateplení stropu novostavby typu dřevostavba rodinného domu v Jablonném nad Orlicí Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Novostavba bungalovu s vazníkovou střešní konstrukcí. Pro izolace stropu Poctivá izolace použila izolaci Supafil. Izolovaný strop novostavby o výměře 130 m2 Poctivá izolace zateplila za 3 hodin. Foukaná izolace Supafil vytvořila vrstvu tepelné izolace o výšce 36 cm.

Supafil

Zateplení dřevostavby foukanou izolací je velmi rychlým způsobem, jak složitou vazníkovou střešní konstrukci zaizolovat. Foukaná izolace je velmi efektivní způsob zateplení stropu a nejenom v dřevostavbách, ale i v jiných novostavbách typu bungalov. Vždyť absolutní většina bungalovů má vazníkový krov s lehkým sádrokartonovým stropem, který není pochůzí a při neopatrném izolování rolemi nebo deskami hrozí poškození stropní konstrukce. Foukaná izolace ve spojení s izolačním materiálem Supafil tvoří dokonalý celek pro zateplení stropu. Supafil je lehký izolační materiál, který strop nikterak nepřetěžuje. Vždyť při izolační vrstvě 36 cm stropní konstrukci zatíží pouhými             6,1 kg/m2 což není pro sádrokartonové stropy vůbec žádný problém. Oproti jiným druhům izolací se jedná o minimální zatížení. Supafil je i při nízkých objemových hmotnostech tedy hustotě nesléhavý. Je nehořlavý, zařazen v kategorii reakci na oheň A1.

Zateplení subdodavatelsky

Zateplení stropu dřevostavby v Jablonném nad Orlicí proběhlo formou služby zateplení subdodavatelsky. To znamená, že si na zateplení dřevostavby Poctivou izolace objednala společnost, která dřevostavbu pro klienta stavěla. Zateplení subdodavatelsky skýtá pro stavební firma samé výhody.  Garance stále kvality osvědčeného dodavatele foukané izolace. Poctivá izolace přijede zaizolovat vaší stavby v termínu, který Vám vyhovuje. Cenu garantujeme dlouhodobě. Foukaná izolace od Poctivé izolace má dlouhou záruku – 60 měsíců. Zavolejte nám 721207099 a nechte si ocenit Váš projekt.

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 46.9 m³
Oblast: Ústí nad Orlicí
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×