Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace stropu novostavby bungalovu v Nýrsku

Izolace stropu novostavby bungalovu v Nýrsku

28.06.2022

Zateplení Klatovy

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Nýrsku. Jednalo se o novostavbu dřevostavby typu bungalov s valbovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou příhradovým vazníkem. Do tohoto typu konstrukce je technologie foukané izolace ideálním řešením. Foukaná vata si hravě poradí se složitým terénem a dokonale zaizoluje i ty nejhůře přístupná místa. Na lehký sádrokartonový strop nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Na celkové ploše 78 m2 vznikla 32 cm vysoká dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zateplení stropu bungalovu v Nýrsku provedla Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Pro bungalovy obecně je konstrukce typu příhradový vazník typická. Foukaná izolace je v tomto případě nejideálnějším způsobem zateplení. Její aplikace je jednoduchá, rychlá a výsledná vrstva dokonale ochrání dům před zimou i vedrem. Foukaná vata perfektně obalí veškeré nerovnosti a překážky ve složité konstrukci a nevzniknou tak žádné tepelné mosty. V případě zateplení stropu novostavby rodinného domu v Nýrsku byl zvolen materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Tento materiál se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy, které jsou u bungalovů časté. Díky nízké objemové hmotnosti této minerální skelné izolace se tyto stropy nijak nepřetíží, a to ani při nafoukání vyšších vrstev. Supafil loft je navíc čistě bílý, zcela zdravotně nezávadný, nesléhává, je prodyšný a nehořlavý. Jednoduše skvělý materiál vhodný do mnoha druhů konstrukcí. Strop dřevostavby rodinného domu zateplovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o skvělý druh spolupráce vhodný jak pro větší stavební firmy, tak i pro menší dřevostavitele. Díky Poctivé izolaci mohou naši partneři ušetřit čas, pracovní sílu i peníze. Se zateplováním objektů má Poctivá izolace mnohaleté bohaté zkušenosti a ráda se o ně podělí. Poradíme nejen se samotnou technologií foukané izolace, ale i např s výběrem toho pravého materiálu do konkrétního druhu konstrukce. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.  

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Klatovy Objem 24.96 m³ Materiál Supafil loft Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×