Izolace stropu novostavby bungalovu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu novostavby bungalovu ve Zvánovicích

Izolace stropu novostavby bungalovu ve Zvánovicích

12.09.2022

Zateplení Praha-východ

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Zvánovicích. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s konstrukcí krovu tvořenou příhradovými vazníky a s lehkými sádrokartonovými stropy. Jako materiál zde byl použit již známý Supafil loft od společnosti Knauf. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na celkovou plochu 130 m2 vrstvu materiálu vysokou 16 cm. Zatepleno bylo během chvilky. V Poctivé izolace Vám poradíme, zhodnotíme a navrhneme řešení na míru pro Vás. Poptejte si nás, za to nic nedáte.

Zateplení stropu

V případě novostavby rodinného domu ve Zvánovicích se jednalo o typický bungalov s vazníkovou konstrukcí a lehkým sádrokartonovým stropem. Použití technologie foukané izolace je zde ideálním řešením. Foukaná vata si ve spletité změti vazníků hravě poradí a vytvoří na stropě celistvou dokonalou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál zde byla použita minerální skelná izolace Supafil loft, která nesléhává, je prodyšná, nehořlavá a také zcela zdravotně nezávadná. Zatímco klasická pokládka izolačních rolích či desek zabere v tak složitém prostoru dny, či dokonce týdny, nafoukáno foukanou izolací je během několika hodin. Jedná se opravdu o velice efektivní řešenízateplení, a navíc i za skvělou cenu. Zateplení stropu je důležitou investicí. Návratnost této investice činí v úsporách na energiích pouhé 2-3 roky. S Poctivou izolací ušetříte! Působíme po celé České republice a ke všem to máme stejně daleko. Poptejte si nás i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Praha-východ Objem 24.4 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy