Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby dřevostavby v Mšeckých Žehrovicích

Izolace stropu novostavby dřevostavby v Mšeckých Žehrovicích

13.11.2021

Zateplení Rakovník

Zateplení stropu dřevostavby v Mšeckých Žehrovicích Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu typu dřevostavba s lehkým sádrokartonovým stropem namontovaným pod vazníkovou střešní konstrukcí. Poctivá izolace pro zateplení stropu použila foukanou izolaci s materiále Supafil ve vrstvě 36 cm. Zateplení stropu o výměře 120 m2 Poctivá izolace provedla za 4 hodiny.

Zateplení subdodavatelsky

Zateplení stropu dřevostavby v Mšeneckých Žehrovicích Poctivá izolace realizovala prostřednictvím své služby zateplení subdodavatelsky. Služba zateplení subdodavatelsky od Poctivých izolací je vhodná pro všechny stavební firmy ať jsou velké či malé, využijí ji řemeslníci, kteří nechtějí ztrácet čas neoblíbeným vatováním konstrukcí. Zateplení subdodavatelsky je ideální pro firmy zabývající se výstavbou domu typu dřevostavby, kterým Poctivá izolace technologií foukaných izolací dokáže uspořit spoustu času a převzít na sebe záruky za provedené izolační práce. Zkuste nám zaslat poptávku na info@poctiva-izolace.cz a porovnejte si Vaše náklady na provedení tepelných izolací v konkrétní dřevostavbě s naší cenovou nabídkou. Zateplení subdodavatelsky je oboustranně výhodný obchod, které Vám přinést dlouhodobého partnera a specialistu na tepelně izolační práce, který bude navíc spolehlivý a plně profesionální. S Poctivou izolaci dlouhodobě spolupracuje několik desítek stavebních firem a dřevostavitelů. Vyzkoušejte si nás.

Izolační materiály pro dřevostavby

Poctivá izolace má ve své nabídce 5 druhů tepelných izolací. Navíc máme skladem od každého druhu izolace takové množství abychom byli schopni uspokojit neočekávanou objednávku s rychlým termínem realizace, a to v rozsahu 3-4 běžných rodinných domů. Dřevostavbařům můžeme doporučit dřevovláknité izolace, celulózové tedy papírové izolace nebo minerální skelnou izolaci Supafil či čedičové izolace. Každý druh materiálu Poctivá izolace běžně fouká a máme k tomu potřebné strojní vybavení. S každým materiálem máme zrealizováno velké množství zakázek. Zavolejte nám 721207099 a přesvědčte se o naší kompetentnosti a profesionalitě.

Parametry realizace

Oblast: Rakovník Objem 42.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×