Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Bílencích

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Bílencích

25.01.2022

Zateplení Most

Izolace stropu novostavby rodinného domu foukanou minerální izolací Supafil v Bílencích Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Vazníková střešní konstrukce novostavby rodinného domu s lehkým sádrokartonovým stropem a parotěsnou fólií. Izolovaná plocha stropu cca 100 m2 s vrstvou tepelné izolace cca 30 cm je pro technologii foukané izolace práce na cca 4-5 hodin.

Skvělá technologie

Zateplení stropu z lehkých sádrokartonových desek a vazníkovou střešní konstrukcí novostavby rodinného domu foukanou izolací je nejefektivnějším způsobem zateplení stropu. Foukaná izolace je jednak velmi rychlá izolační technologie a ve spojení se špičkovými tepelně izolačními materiály vytvoří dokonalou vrstvu izolace i v členitém vazníkovém krovu. Na všechny novostavby jsou legislativně kladeny vysoké nároky na kvalitu zateplení obálky budov. Všechny nově povolované stavby musí být vystavěny v nízkoenergetickém standardu. Tato povinnost klade vysoké nároky na kvalitu zateplení celého domu. Zateplení stropu nebo zateplení střechy je nejdůležitější. Je to dáno tím, že je jednak plocha stropu nebo střechy jednou z největších ploch domu a jednak tím, že teplo stoupá vzhůru, a tudíž má střechou nebo stropem může unikat v největším množství. Proto nepodceňujte kvalitní zateplení stropu nebo zateplení střechy. Poctivá izolace s technologii foukané izolace je skvělým pomocníkem pro všechny stavitelé rodinných domů. Během pár hodin na stropě nebo ve střeše vytvoříme dokonale souvislou vrstvu izolace bez tepelných mostů, veškeré konstrukční detaily jsou dokonale obfoukané a nehrozí žádné energetické ztráty.

Kvalitní izolace

Navíc Poctivá izolace používá ty nejkvalitnější izolační materiály, které jsou na evropském trhu k dispozici. Na stropy novostaveb rodinných domů jednoznačně doporučujeme izolační materiál Supafil. Vazníkové střešní konstrukce s lehkými sádrokartonovými stropy jsou nejčastěji používanými konstrukcemi. Jak se zpřísňují podmínky pro úspory energií, tak tyto lehké stropní konstrukce nesou čím dál tím vyšší vrstvy tepelných izolací, aby mohly být nové domy nízkoenergetické až pasivní. Supafil je skvělý v tom, že lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií nepřetěžuje ani při nejvyšších vrstvách. On totiž sádrokartonový strop má své limity v únosnosti. Při klasickém rastrování sádrokartonový strop unese izolaci s váhou 15-17 kg/m2, což u těžších izolací, jakou jsou čedičové, celulózové nebo i dřevovláknité odpovídá vrstvě cca 35 cm. Supafil ve vrstvě 35 cm zatíží strop pouze 6 kg/m2. Při použití těžších izolačních materiálů, je nutné zvolit jiný způsob rastrování pro sádrokartonový strop nebo parotěsnou fólii nahradit OSB deskami. Tyto úpravy sebou nesou zvýšené finanční nároky na stropní konstrukci. Se zateplením stropu Supafilem jste tomuto ušetřeni. Zavolejte nám 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 32.6 m³
Oblast: Chomutov
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×