Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Chotěboři

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Chotěboři

30.10.2021

Zateplení Havlíčkův Brod

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Chotěboři Poctivá izolace zrealizovala v říjnu 2021. Novostavba rodinného domu s valbovou střechou a lehkým sádrokartonovým podhledem a parotěsnou fólií. Dům s dřevěnou trámovou vazbou, a nikoliv se sbíjenými dřevěnými vazníky. Majitel se pro zateplení stropu rozhodl využít technologii foukaná izolace od Poctivé izolace, přestože by se mu zateplení stropu mohlo vydařit i při použití klasických desek nebo rolí, protože dům nemá tak členitou střešní konstrukci, jako je les sbíjených vazníků.

Poctivá izolace

Poctivá izolace ovšem majitele domu velmi příjemně překvapila s cenou a nebylo tedy důvodu, aby se i v přístupném prostoru několik dní trápil pokládkou rolí nebo desek. Když si majitel domu spočítal, kolik času by strávil izolování stropu svépomoci, tak se rozhodl využít služeb Poctivé izolace. Poměr cena výkon byla vše říkající. Vyplatí se na zateplení stropu povolat odborníky z Poctivých izolací, kteří strop zateplí za jeden den, a ještě na práci a materiál poskytnou dlouhou záruku. Navíc Poctivou izolací doporučený izolační materiál Supafil loft majitele domu rovněž zaujal. No a když na Poctivou izolaci získal ještě pozitivní reference, tak nebylo o čem mluvit a nám za několik dní přistála v e-mailu příjemná zpráva, že naše cenová nabídky uspěla v jeho výběru materiálů a dodavatelů na zateplení stropu

Supafil loft

A pak už to šlo ráz na ráz. Počkali jsme až si majitel domu vše připraví. Proběhla návštěva našeho technika přímo na stavbě. Konzultace k připravenosti pro zateplení stropu foukanou izolací proběhla velmi efektivně, protože majitel domu byl velmi technický zdatný. Za pár dnů následovala samotná realizace Suapfilu loft. Foukaná izolace Supafil loft od Poctivé izolace je dokonalým zateplením pro každou novostavbu a nejenom novostavbu. Supafil loft najde uplatnění ve velmi široké škále různých konstrukcí. O tom, zda je vhodný právě do té vaší konstrukce můžete zjistiti jednoduchý postupem. Zavolejte nám na 721207099 a my vám rádi poradíme, jestli se pro vaše zateplení stropu nebo zateplení střechy nebo zateplení stěny hodí Supafil loft či nikoliv. Pokud by se nehodil, tak vám pomůžeme s výběrem jiného vhodnějšího izolačního materiálu, protože v naší nabídce máme celkem 5 druhů izolací pro všechny možné typy konstrukcí.

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 61.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×