Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Dolní Lomnici

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Dolní Lomnici

06.11.2021

Zateplení Praha

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Dolní Lomnici Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Patrový rodinný s vazníkovou střešní konstrukcí. Rodinný dům stavěný v pasivním standardu. Společně s kvalitním zateplení stěn majitel domu řešil i to nejlepší možné zateplení stropu. Jeho volba padla na fouknou izolaci z minerálních vláken od Poctivé izolace.

 

Foukaná izolace a jiné činnosti

Poctivá izolace vedle aplikace foukané izolace pro zateplení stropu může zákazníkům provést i další práce. Na novostavbě rodinného domu v Dolní Lomnici jsme zhotovili obednění stropního výlezu, aby foukaná izolace nepadala při otevření výlezu do interiéru. Dále jsme majiteli domu připravili rastr pro podlahu na odkládání sezonní věcí v půdním prostoru. Po zhotovení všech přípravných prací jsme provedli samotné zateplení stropu foukanou izolací ve vrstvě přes 40 cm.

 

Foukaná izolace

Technologie foukaná izolace pro zateplení stropu s vazníkovou střešní konstrukcí je nejefektivnějším způsobem zateplení. Jedná se o velmi rychlý způsob zateplení stropu. Navíc bez tepelných mostů. Technologie foukaných izolací je bezodpadová. Jednoduše k Vám na stavbu přijedeme s dodávkou, ve které máme naloženou veškerou tepelnou izolaci a foukací stroj. Z dodávky natáhneme hadici do půdního prostoru, stroj připojíme do elektrické sítě a můžeme začít provádět zateplení stropu. Veškeré igelitové obaly z použité izolace odvezeme k ekologické likvidaci k nám na firmu. U Vás na stavbě nebo v domě po Poctivé izolaci nezůstane kromě dobře odvedené práce a zatepleného stropu vůbec nic. Přesvědčte se sami a obraťte se na nás na skutečné odborníky z Poctivých izolací. Pod rukami a přes naše foukací stroje nám prošly tisíce tun izolací různých druhů do bezpočtu různých typů konstrukcí a všemožných druhů budov. Velmi rádi Vám, zdarma a nezávazně poradíme. Zavolejte nám 721207099.

Parametry realizace

Materiál Climaglass W
Objem 55.3 m³
Oblast: Praha-východ
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×