Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Dolních Raškovicích

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Dolních Raškovicích

25.07.2022

Zateplení Pardubice

V červenci 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu s valbovou střechou v Dolních Raškovicích. Konkrétně se jednalo o novostavbu typu bungalov s konstrukcí krovu tvořenou příhradovými vazníky a s lehkými sádrokartonovými stropy. V tomto případě je foukaná izolace ideálním řešením. Ve vazníkové konstrukcí vytvoří foukaná izolace i přes veškeré překážky souvislou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Na strop novostavby rodinného domu v Dolních Raškovicích použili pracovníci Poctivé izolace minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf, kterou na celkovou plochu 252,5 m2 nafoukali ve vrstvě vysoké 30 cm.

Zateplení stropu

Vazníková konstrukce krovu je čím dál tím více oblíbenější, u rodinných domů a bungalovů obzvláště. Foukaná izolace se i přes náročný terén dostane všude tam, kam má. Její aplikace je velmi jednoduchá a rychlá. Díky foukané izolaci nevzniknou na stropě domu žádné tepelné mosty, skrz které by mohlo drahocenné teplo unikat ven. Majitelé domu se tak mohou těšit dokonalému tepelnému komfortu po celý rok, a navíc i ušetří za energie. Na strop novostavby rodinného domu byl použit materiál Supafil loft od společnosti Knauf, který sje tejně jako vazníkové konstrukce v dnešní době velmi oblíbený. Jedná se o minerální skelnou izolaci čistě bílé barvy, které nesléhává, je prodyšná a zcela zdravotně nezávadná. Supafil loft se navíc řadí do třídy reakce na oheň A1, což je to nejlepší, co může být. Supafil loft je tak prakticky nehořlavý. K těmto všem skvělým vlastnostem patří i ekologičnost. Supafil je totiž z více jak 80 % vyráběn z recyklovatelného skla. Poctivá izolace má s foukanou izolací již dlouholeté zkušenosti. Vyzkoušejte si nás i Vy a poptejte si zateplení stropu, střechy či stěn Vašeho domu.  

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Pardubice Objem 75.75 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×