Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Háji ve Slezsku

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Háji ve Slezsku

11.02.2022

Zateplení Opava

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Háji ve Slezsku Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Novostavba bungalovu s vazníkovou střešní konstrukcí, sedlovou střechou a lehkým sádrokartonovým stropem. Poctivá izolace provedla zateplení stropu foukanou izolací Supafil ve vrstvě 20 cm na ploše 150 m2 během 3 hodin.

Proč jenom 20 cm izolace?

20 cm foukané izolace na stropě novostavby rodinného domu je skutečně divné. Dnes se jedná o zvláštní vrstvu, ale před pár lety to byla naprosto normální izolační vrstva. No ale zpět k těm 20 cm foukané izolace. Důvod je jednoduchý. Jednalo se o první etapu zateplení stropu. Majitel rozestavěného domu potřeboval provést zateplení stropu na dvě etapy. V první jsme udělali základní izolační vrstvu oněch 20 cm v zimním období. 2. etapa zateplení stropu proběhla v srpnu, kdy jsme doplňovali 18 cm izolace Supafil. Druhá etapa proběhla po montáži rekuperačních rozvodů. Foukaná izolace Supafil od Poctivé izolace se dá foukat na bezpočet etap. Izolační vrstva se dá kdykoliv navýšit.

Poctivá izolace Vám vyjde vstříc

V úvodu reference je uvedeno, že jsme realizaci provedli v lednu 2022. Zimní období nepřeje moc stavebním pracím venku, ale za to se dá stavět a budovat ve vytápěném interiéru. A jsme u toho. Ve vytápěném interiéru. Aby se mohlo v domě zatopit a zároveň nedošlo k extrémnímu rošení sádrokartonového stropu z důvodu jeho nezateplení, tak nás majitel rozestavěného domu požádal o realizaci zateplení stropu ve dvou etapách. Z logistického hlediska ani jiného nám to potíže nečinilo, a proto jsme vyšli vstříc. Majitel domu si mohl v rozestavěném domě přitopit, aby přes zimu při práci nemrzl a udržel v domě teplo a mohl pokračovat ve výstavbě i v nepříznivých klimatických podmínkách. Dokončení realizace zateplení stropu proběhlo v srpnu 2022. Poctivá izolace ráda vyjde vstříc dobré věci. Zavolejte nám 721207099.

Parametry realizace

Oblast: Opava Objem 30m3 m³ Materiál Supafil Loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×