Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Jevišovce

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Jevišovce

27.12.2021

Zateplení Břeclav

Zateplení stropu novostavby bungalovu v Jevišovce Poctivá izolace zrealizovala v prosinci 2021. Bungalov s vazníkovou střešní konstrukcí a sedlovou střechou. Střešní konstrukce tvořená vazníkovou konstrukcí. Strop ze sádrokartonu zavěšený pod spodní pásnicí vazníků. Aplikovaná vrstva tepelné izolace Supafil 35 cm. Poctivá izolace provedla zateplení stropu o výměře 110 m2 během 3 hodin.

Izolace bungalovu

Foukaná izolace pro zateplení stropu bungalovu je, jak už asi všichni vědí nejlepším možným řešením. Technologie foukané izolace byla pro zateplení bungalovů vymyšlená a po mnoho let zdokonalovaná až do dnešní podoby, kdy máme k dispozici foukací stroje, která zvládnou nafoukat 2-3 tuny izolací za hodinu, kdy můžeme používat izolační materiály, které jsou absolutně zdravotně nezávadné, jako například Supafil, jehož je Poctivá izolace největším certifikovanou aplikační společností v ČR. Pro dokonalé zateplení stropu je třeba ještě jeden detail. Dobře přichystaný strop pro foukanou izolaci. S tím Vám Poctivá izolace ráda poradí a pomůže. Od toho jsme tady. Veškerý poradenský servis je od Poctivé izolace ZDARMA a NEZÁVAZNÝ. Zavolejte nám 721207099 a přesvědčte se, že je Poctivá izolace pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny nejlepším partnerem.

Zateplení subdodavatelsky

Zateplení stropu bungalovu v Jevišovce provedla Poctivá izolace prostřednictvím služby zateplení subdodavatelsky. Službu od nás s velkou spokojeností využívají menší i větší stavební firmy, kterým šetříme čas a náklady spojené se zateplením stropů. Obzvláště stropů bungalovů se sádrokartonovými stropy, které se strašně špatně klasickými deskami nebo rolemi izolují. Nehledě na to, že časová náročnost izolování stropu deskami nebo rolemi je mnohonásobně delší než při využití technologie foukané izolace od Poctivé izolace. Tam kde sádrokartonový strop bungalovu izoluje stavební firma v řádů dní, tam Poctivá izolace provede zateplení stropu foukanou izolací v řádu hodin. A to už je opravdu podstatný rozdíl. Výsledný deklarovaný tepelný odpor stropní konstrukce je stejný jak od foukané izolace, tak od skládané izolace. Poctivá izolace na svou práci a materiál poskytuje záruku 60 měsíců. Cena za izolační práce včetně materiálu je od Poctivých izolací stejná a mnohdy i nižší než u klasické pokládky rolemi nebo deskami. Tak snad jenom blázen by nesáhl po nabídce od Poctivých izolací zafoukat si strop na klíč, bez práce za stejných nebo nižších nákladů. Zavolte nám 721207099 a porovnejte si ceny s naší nabídkou. Navíc na realizaci zateplení přijedeme ve Vámi požadovaném termínu. Poctivá izolace Vás ve štychu nenechá. Příkladem může být realizace zateplení stropu v Jevišovce. Stavební firma potřebovala provést zateplení stropu mezi Vánočními svátky. Neptáme se proč? Řešíme, jak to uděláme. 27.12.2021 jsme akci zrealizovali a všichni byli spokojeni. Stavební firma i my. Stavební firmě jsme pomohli a odvedli jsme kus dobré práce.

Parametry realizace

Oblast: Břeclav Objem 40.8 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×