Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Lechoticích

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Lechoticích

17.01.2022

Zateplení Zlín

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lechoticích Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Novostavba bungalovu s vazníkovou střešní konstrukcí, sedlovou střechou a lehkým sádrokartonovým stropem. Poctivá izolace provedla zateplení stropu foukanou izolací Supafil ve vrstvě 40 cm na ploše 155 m2 během 4,5 hodiny. Foukaná izolace pro zateplení stropu byla aplikovaná službou zateplení subdodavatelsky.

Foukaná izolace Supafil

Foukaná izolace Supafil pro zateplení stropu od Poctivé izolace a vazníkové střešní konstrukce s lehkými sádrokartonovými stropy jsou dokonalým způsobem zateplení bungalovů. A je jedno, jestli mají sedlovou nebo valbovou střechu. Foukaná technologie byla vymyšlena právě pro tento typ stření a stropní konstrukce. Výhody foukané izolace pro zateplení stropu bungalovu jsme už všeobecně známé, ale malé opakování neuškodí. Foukaná izolace vytváří jednu souvislou izolační vrstvu v libovolné výšce. Ve spojení s izolačním materiálem Supafil tato izolační vrstva nesedá a drží si svou výšku po celou dobu životnosti. Foukaná izolace dokonale zateplí i tak konstrukčně členitý krov jako jsou vazníky a jejich zavětrování pomocí ondřejských křížů. Výsledkem zateplování foukanou izolací je souvislá tepelně izolační vrstva bez tepelných mostů. Ve spojení s izolací Supafil je tato vrstva krásně bílá a v půdním prostoru vypadá dost dobře. Foukaná izolace od Poctivé izolace je cenově dostupná obzvláště ve spojení s izolací Supafil. Poctivá izolace je největší odběratel Supafilu v ČR a proto má i uživatelsky příznivé ceny.

Zateplení subdodavatelsky

Když si k výhodám foukané izolace přidáte poskytovaný poradenský servis, který Poctivá izolace svým klientům poskytuje a dokonale odvedené zateplení všech konstrukcí na stavbách díky preciznosti našich pracovníků, tak se není čemu divit, že foukanou izolaci od Poctivých izolací má v oblibě čím dál víc stavitelů rodinných domů z řad menších stavebních firem nebo i velký stavebních společností. Poctivá izolace těmto stavebníkům poskytuje foukané izolace formou služby zateplení subdodavatelsky. Tato služba v sobě skýtá několik výhod. Stavebníci ušetří čas s izolováním a lidskou sílu, kterou mohou použít na dalších etapách výstavby domu. Kde potřebujte pro zateplení stropu rolemi dny, tam Poctivá izolace izoluje foukáním v řádu hodin. Od zajímavých cen, přes rychlé realizační termíny zateplení, detailní poradenský servis na stavbách případně nad projekty ještě nezahájených staveb až po dlouhé záruční doby a splatnosti faktur. Zavolejte nám 721207099 a zkuste si nechat ocenit Vás projekt pro porovnání s klasickým způsobem zateplování stropů bungalovů nebo jiných konstrukcí. Samozřejmě vše je nezávazné.

Parametry realizace

Oblast: Zlín Objem 61.6 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×