Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Novém Spolí

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Novém Spolí

04.01.2022

Zateplení Český Krumlov

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Novém Spolí Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Novostavba rodinného domu s obytným podkrovím. Poctivá izolace přefoukavala stropní konstrukcí, která byla již částečně izolované rolemi a odřezky fasádní minerální vaty. Pro izolace stropu Poctivá izolace použila izolaci Supafil. Izolovaný strop novostavby o výměře 80 m2 Poctivá izolace zateplila za 3 hodin. Foukaná izolace Supafil ve vrstvě 40 cm doplnila stávající izolaci o další vrstvu.

Supafil

Novostavba rodinného domu v Novém Spolí byla další v řadě, kterou jsme izolovali Supfilem. Není divu. Supafil si získává čím dál větší popularitu. Rok od roku rostou jeho prodeje a spotřebovává se ho čím dál tím více. Za jeho oblibou stojí několik faktů. Jeho technické parametry. Jeho vzhled – bílá barva. V neposlední řadě přijatelná cena. Supafil je vhodný do celé řady různých konstrukcí. Skvěle funguje při zateplení stropu v bungalovech především na sádrokartonových stropech. Úplně stejně dobře funguje nafoukaný v dutinách šikmých střech při zateplení střechy podkrovních místností. V posledních letech se stává Supafil populární i u dřevostavitelů, kteří jej používají jako tepelnou izolaci do dutin rámových konstrukcí. Svou práci skvěle odvede i v dutinách dvouplášťových střech. No a nesmím zapomenout ani dutiny trámových stropů. I zde je velmi dobrou volbou pro zateplení stropu. 

Klienti se k nám vrací

Realizace zateplení stropu foukanou izolací v Novém Spolí nebyla zajímavá pouze tím, že jsme Supafil foukali jako závěrečnou vrstvu celého tepelně izolačního souvrství, ale především tím, že majiteli domu jsme v minulosti již jednu stavbou zateplovali foukanou izolací. Těší nás, že se na nás klienti obrací opakovaně. Přeci jenom není úplně obvyklé v našem oboru foukaných izolací, abychom koncovému klientovi izolovali vícero budov. Přeci jenom většina lidí vlastní jeden dům. O to větší máme radost, když se na nás naši klienti obrací opakovaně. Je to důkaz toho, že jsme při první realizaci svou práci udělali na jedničku. Tak jak foukáme izolace už nějaký ten pátek, tak se nám stává čím dál častěji, že se na nás obrací druhá generace z domů, které jsme před lety izolovali. Děti odrostly a staví si své vlastní domy a Poctivá izolace je opět izoluje. A to je naprosto úžasný pocit z dobře odvedené práce. Všem těmto klientů za jejich důvěru děkujeme

Parametry realizace

Oblast: Český Krumlov Objem 29.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×