Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Pertolticích

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Pertolticích

11.01.2022

Zateplení Kutná Hora

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Pertolticích Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Novostavba bungalovu s vazníkovou střešní konstrukcí v provedení studiový vazník, sedlovou střechou a lehkým sádrokartonovým stropem. Poctivá izolace provedla zateplení stropu foukanou izolací Supafil ve vrstvě 40 cm na ploše 130 m2 během 4 hodin.

Bungalov se Supafilem

Tak jako mnoho jiných bungalovů, tak i tento v Pertolticích byl Poctivou izolací zateplen foukanou izolací Supafil. Mnoho stavitelů rodinných domků Vám řeknou, že než izolovat vazníkovou střešní konstrukci s lehkým sádrokartonovým stropem, tak si raději objednají foukanou izolaci od Poctivé izolace. Proč? Protože každý, kdo se velmi dobře na půdě bungalovu rozhlídne uvidí velmi členitou střešní konstrukci, kde jedna fošna protíná druhou do toho ondřejské zavětrovací kříže k tomu nízký sklon střechy a pod nohami lehký sádrokartonový strop, který neodpouští žádné chybné šlápnutí mimo vazníkové pásnice, či revizní lávky. A v tomhle chcete strop izolovat rolemi nebo deskami? Ve 40 cm vrstvě? S dokonalým překrytím a bez tepelných mostů kolem jednotlivých dřevěných prvků vazníku? A k tomu provést zateplení stropu dokonale? Tak to ani náhodou! Zkušení stavitelé bungalovů si to vyzkoušeli. Někteří u izolování rolemi ještě zůstávají, ale to jenom protože, že ještě neslyšeli, neviděli nebo nechtějí slyšet a nechtějí vidět a vědět o technologii foukané izolace od Poctivé izolace ideálně izolačním materiálem Supafil. Ti stavitelé, kteří si nás jednou vyzkoušeli už nám důvěřují i při dalších svých stavbách.

Zateplení subdodavatelsky

Poctivá izolace zateplení stropu bungalovu v Pertolticích realizovala službou zateplení subdodavatelsky. Stavitel domů na kutnohorsku s námi spolupracuje dlouhodobě a když má k dispozici na zateplení strop bungalovu jedeme jej izolovat. Spolupráce je to oboustranně výhodná, tak jak to má být. Stavitel už ví, jak má půdní prostor připravit. Suapfil v takto připraveném vazníku jenom podtrhne precizní řemeslné zpracování stavby. Jestli se chcete zbavit nepříjemné a odporné práce s izolačními deskami a rolemi, tak nám zavolejte 721207099 a my Vám zpracujeme cenovou nabídku na zateplení stropu foukanou izolací s bílým izolačním materiálem Supafil, který je do vazníků jako stvořený. Budete překvapeni příjemnou cenou, dlouhou zárukou a poskytovanými službami od Poctivé izolace. Izolační role pak budete vídat pouze ve zlých snech a hnusných vzpomínkách.  

Parametry realizace

Oblast: Kutná Hora Objem 58.6 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×