Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu v Příměticích u Znojma

Izolace stropu novostavby rodinného domu v Příměticích u Znojma

19.01.2022

Zateplení Znojmo

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Příměticích u Znojma Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Vazníková střešní konstrukce s lehkým sádrokartonovým podhledem byla zateplena foukanou izolací z minerálních vláken. Konkrétně se jednalo o izolační materiál Supafil. Vrstva tepelné izolace 38 cm zaručuje dokonalé zateplení ve velmi slušném nízkoenergetickém standardu.

Supafil

Poctivá izolace navrhla majiteli domu na lehký sádrokartonový strop použít právě foukanou minerální izolace Supafil. Někdy se lze setkat pro foukané minerální izolace i s výrazem foukaná vata. Jedná se vlastně o to samé. O aplikaci tepelné izolace pomocí foukané technologie a vata je označení pro všechny minerální izolace na bázi čediče nebo skla. Však všichni známe slovní spojení skelná vata nebo čedičová vata. Supafil je vlastně skelná vata, která je výrobní procesem uzpůsobená pro rychlou a efektivní zateplovací práci. Foukaná izolace je mnohonásobně rychlejší technologie realizace tepelně izolační vrstvy, než je klasická pokládka desek nebo rolí. Foukaná izolace ve spojení s izolačním materiálem Supafil je dokonalým zateplením pro lehké sádrokartonové stropy. V provedení Poctivé izolace se jedná o nejlepší možný způsob zateplení stropů.

Poctivá izolace

Poctivá izolace s technologií foukané izolace se Supafilem vytváří nejefektivnější zateplení lehkých sádrokartonových stropů. Supafil sádrokartonové stropy nepřetěžuje ani při nejvyšších vrstvách. Kdybyste chtěli na sádrokartonový strop použít maximální možnou vrstvu ze Supafilu aniž by tento strop svou váhou jakkoliv poškodil, tak byste si mohli nechat na strop ze sádrokartonu nafoukat vrstvu Supafilu o výšce téměř 1 metr! Strop by zůstal neporušený a nepoškozený. Což s jinými druhy izolací nelze tvrdit. Navíc by vrstva Supafilu neslehla ani o jeden cm. Supafil totiž nesléhává! Ovšem vrstva 1 metr není ekonomickým přínosem. Dokonalého zateplení stropu dosahujeme s použitím Supafil u mnohem menších vrstev 35-50 cm. Vždy záleží na tom, jak je energeticky úsporná celá obálka domu. Tedy stěny domu, okna, podlaha a strop nebo střecha. Ideální vrstvu tepelné izolace na stropě domu Vám rádi spočítáme a doporučíme. Zavolejte nám 721207099 a my Vám rádi se zateplením stropu nebo zateplením střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Znojmo Objem 44.9 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×