Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Vlastějovicích

Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Vlastějovicích

20.01.2022

Zateplení Kutná Hora

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vlastějovicích foukanou izolací Poctivá izolace zrealizovala v lednu 2022. Dům s vazníkovou střešní konstrukcí a lehkým sádrokartonovým podhledem byl zateplen foukanou izolací Supafil loft ve vrstvě 45 cm. Veškeré izolační práce Poctivá izolace provedla během jednoho dopoledne. Izolovaná výměra domu činila cca 100 m2. Na těchto údajích je krásně vidět, jak je foukaná izolace od Poctivé izolace efektivní. Rychle provedené izolace domu v souvislé vrstvě tepelné izolace bez tepelných mostů s dlouhou zárukou a bez nepořádku.

Zateplení subdodavatelsky

Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Vlastějovicích Poctivá izolace provedla formou zateplení subdodavatelsky. Objednatelem celé realizace byla stavební společnost, která prováděla výstavbu tohoto rodinného domu konečnému investorovi a budoucímu majiteli domu. Pro stavební společnost je velmi výhodné si Poctivou izolaci na zateplení stropů nebo zateplení střech objednat. Důvodem jsou velmi přijatelné nízké ceny pro velkoodběratele, kterými jsou stavební společnosti, dřevostavitelé nebo řemeslníci, kteří pracují s tepelnými izolacemi. Poctivá izolace poskytuje pro všechny velkoodběratelské firmy zajímavé slevové podmínky, dlouhé záruky a vstřícné platební podmínky.

Poctivá izolace

Poctivá izolace pomáhá šetřit každému to co potřebuje. Konečný investor a majitel zatepleného domu foukanou izolací od Poctivé izolace šetří díky dokonalému a skvělému zateplení stropu nebo zateplení střechy drahocenné teplo. Stavební firmy, dřevostavitelé a řemeslníci šetří drahocenný čas a lidskou práci, kterých se ve stavebnictví nikomu nedostává. Vždyť zateplení stropů nebo zateplení střech je považováno za velmi nevděčnou práci, kterou nechce téměř nikdo dlouhodobě dělat. Poctivá izolace se svými odborníky izolační práce povýšila na řemeslo. Na řemeslo, které nás baví a na které jsme hrdi. Poctivá izolace každému poradí, jaký izolační materiál do dané konstrukce použít a jak danou konstrukci připravit pro zateplení. Každé stavební společnosti, každému řemeslníkovi vyjdeme vstříc s termínem realizace. Poctivá izolace disponuje velkou výrobní kapacitou, špičkovými aplikačními stroji, které zvládají foukat veškeré tepelné izolace – minerální skelné, čedičové, celulózové (papírové), dřevovláknité nebo polystyrénové. Poctivá izolace je držitelem proškolovacích certifikátů na všechny uvedené izolační materiály. Zavolejte nám 721207099 a my Vám rádi poradíme a pomůžeme. Jsme tu pro Vás!

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 60.5 m³
Oblast: Kutná Hora
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×