Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Stavební firmy - Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Žďáře u Mnichova Hradiště

Izolace stropu novostavby rodinného domu ve Žďáře u Mnichova Hradiště

29.06.2022

Zateplení Mladá Boleslav

V červnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby dřevostavby rodinného domu se sedlovou střechou a krovem tvořeným příhradovým vazníkem. Na lehký sádrokartonový strop nafoukali pracovníci Poctivé izolace vrstvu 32 cm materiálu Supafil loft od společnosti Knauf, který díky své nízké objemové hmotnosti takto lehký strop nijak zvláště nepřetíží. Technologie foukané izolace je ve vazníkových konstrukcích ideálním řešením. Foukaná vata si poradí i v členitém prostoru a vytvoří i přes veškeré překážky celistvou dokonale izolující vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů.

Zateplení stropu

Zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Žďáře zrealizovala Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Tato služba se hodí každému řemeslníkovi, kterému rukama prochází tepelné izolace montované do stropů, střech a stěn budov. Naší spolupráce skvěle využijí např. sádrokartonáři, výrobci vazníků, výrobci a dodavatelé montovaných dřevostaveb či stavební společnosti a dodavatelé střech. S Poctivou izolací každý ušetří spoustu času, peněz a ulehčí si práci. Na lehký sádrokartonový strop dřevostavby rodinného domu ve Žďáře nafoukala Poctivá izolace materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Tato minerální skelná izolace je pro lehké SDK stropy ideální díky své nízké objemové hmotnosti. Strop se tak nepřetíží, a to ani při vyšších vrstvách tohoto materiálu. Supafil je navíc čistě bílý, zdravotně zcela nezávadný, nesléhává, je prodyšný a nehořlavý. Ve členité vazníkové konstrukci vznikne díky technologii foukané izolace celistvá vrstva, která dům dokonale ochrání po celý rok. Poptejte si zateplení Vašeho domu od Poctivé izolace i Vy. Všem našim zákazníkům je k dispozici náš špičkový zákaznický servis, v rámci kterého Vám rádi s čímkoliv poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft
Objem 56.61 m³
Oblast: Mladá Boleslav
Objekt Stavební firmy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×