Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu rodinného domu v Brně

Izolace stropu rodinného domu v Brně

02.04.2024

Zateplení Brno

Majitel rodinného domu s trámovou vazbou střešní konstrukce měl strop nedostatečně zaizolován, jako tomu je u většiny domů stavěných dle norem před rokem 2011. Stávající skelná rolovaná vata byla jen vložena mezi kleštinami a nad nimi izolace scházela. Po bezplatném zaměření naším technikem byla navržena vrstva nové minerální izolace 10 cm pro vytvoření souvislé vrstvy vysoké 30 cm se stávající položenou rolovanou vatou. Půdou procházela středem revizní lávka, kterou bylo třeba zvednout a kolem stropních výlezů vytvořit tzv. bednění / ohraničení, aby se při navýšení vrstvy foukané izolace mohla revizní lávka napojit opět hned u výlezu a průchod po půdě byl pro majitele ideální.

Zateplení půdního prostoru

Při zateplování stropu stávajícího rodinného domu s atypickou sedlovou střechou v Brně bylo potřeba zvednout stávající revizní lávku vedenou středem půdy pomocí úhelníků tak, abychom mohli nafoukat novou vrstvu foukané izolace a tím i vytvořit vrstvu zateplení stropu bez tepelných mostů. Jako izolační materiál byla použita minerální skelná izolace – panenské bílé vlákno, které nesléhává, je prodyšné, nehořlavé, nealergenní a má nízkou váhu.

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.  

Parametry realizace

Oblast: Brno-město Objem 10.7 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×