Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rodinného domu v Cerekvici nad Loučnou

Izolace stropu rodinného domu v Cerekvici nad Loučnou

08.11.2021

Zateplení Svitavy

Zateplení stropu rodinného domu v Cerekvici nad Loučnou Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu s dřevěnou vazníkovou konstrukcí a lehkým podhledem ze sádrokartonových desek s parotěsnou fólií. Pro dosažení optimálního tepelného odporu stropu s ohledem na tepelně izolační vlastnosti obvodových stěn domu, jsme majiteli doporučili aplikovat vrstvu tepelné izolace ve výšce 40 cm. Konkrétně jsme doporučili foukanou izolaci Suapfil loft. Zateplení stropu rodinného domu v Cerekvici nad Loučnou Poctivá izolace provedla za jedno dopoledne. Plocha stropu činila 185 m2. Myslíte si, že byste ve dvou lidech stejnou výměru stropu dokázali zateplit izolačními deskami nebo rolemi ve stejném čase a ve stejné kvalitě, tak jak Poctivá izolace? A dali byste na svou práci záruku 60 měsíců, tak jako Poctivá izolace?

 

Foukaná izolace

Foukaná izolace konkrétně izolační materiál Supafil loft je ideálním izolačním materiálem pro rodinné domy. Aplikuje se bez za pomocí vzduchových turbín, které tlačí Supafil společně se vzduchem hadicemi až na půdu. K aplikaci není potřeba žádných chemických prostředků. Rovněž tak samotný Supafil neobsahuje žádné chemikálie. Supafil je jenom čisté skelné vlákno o tloušťce 0,004 mm. Jako jediná izolace v Evropě je držitelem certifikátu o zdravotní nezávadnosti. Navíc je Supafil loft, velmi lehký, je nehořlaví (A1), po nafoukání nesléhává, je prodyšný je prostě v tento okamžik nejlepší izolací pro zateplení stropu v Evropě.

 

Optimální vrstva izolační vrstvy

Velmi často se nás naši klienti obrací s žádostí o radu, jakou vrstvu izolace na stropu domu nafoukat. V Poctivých izolacích velmi rádi poradíme. Platí jednoduchá poučka, že tepelně izolační vlastnosti stropu by měly být zhruba o 20-25% lepší než tepelně izolační vlastnosti obvodových stěn. Důvod je velmi jednoduchý. Protože teplo stoupá vzhůru a zateplení stropu musí být tím pádem nejlepší v celém domě. Proto Poctivá izolace všem stavebníkům radí, aby při změněn druhu zdiva nebo vylepšení kvality tepelně izolačních vlastností stěn například při zvýšení vrstvy izolačního polystyrénu nebo jiného izolantu při zateplení stěny fasádním systémem nezanedbali i přepočet výšky izolací na stropě domu. Velmi mnoho stavebníků chce mít provedeno velmi kvalitní zateplení stěny, což je samozřejmě správné a někdy se stává, že si již neuvědomí, že se zlepšením zateplení stěn musí jít ruku v ruce i zlepšení zateplení stropu. Našim klientům velmi rádi a velmi často vše spočítáme a vše vysvětlíme, aby jim bylo jasné, proč navrhujeme to či ono řešení. A to vše ZDARMA! Zavolejte nám 721207099 a rádi poradíme a pomůžeme i Vám.

Parametry realizace

Oblast: Svitavy Objem 72.3 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×