Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rodinného domu v Hluboké nad Vltavou

Izolace stropu rodinného domu v Hluboké nad Vltavou

09.11.2021

Zateplení České Budějovice

Zateplení střechy rodinného domu v Hluboké nad Vltavou Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu s obytným podkrovím. Práce proběhli v rámci služby zateplení subdodavatelsky. V rámci zateplení střechy domu Poctivá izolace zafoukávala dutiny šikmých částí střechy a vodorovnou plochu nad stropem podkroví. Použili jsme izolační materiál Supafil loft. Izolovaná plocha střechy a stropu 110 m2 byla zateplena během jednoho dopoledne.

 

Zateplení subdodavatelsky

Službu zateplení subdodavatelsky Poctivá izolace poskytuje stavením firmám, dřevostavitelům, malým řemeslníkům a dalším. Smyslem služby je zefektivnit práci na stavbách. Zateplení stropu, zateplení stěny nebo zatepleny střechy foukanou izolací od Poctivých izolací je velmi rychle. Je několikrát rychlejší než klasické způsoby izolování rolemi nebo deskami. Je dokonce mnohdy i levnější než klasické způsoby izolování rolemi nebo deskami. Všichni, kteří si službu zateplení subdodavatelsky od Poctivých izolací jednou vyzkoušeli, tak se k ní vrací, protože zjistili, že jim skutečně pomáhá šetřit pracovní sílu, čas zateplovacích prací se zkrátil na minimum, záruku za zateplovací práce nese Poctivá izolace.

 

Supafil loft

Služba zateplení subdodavatelsky ve spojení s použitým izolačním materiálem Supafil loft tvoří dokonalý celek pro zateplení stropu, zateplení stěny nebo zateplení střechy. Supafil je čistě skelná izolace, která svými velmi slabými vlákny o tloušťce 0,004 mm nezpůsobuje všeobecně známé kousání, škrábání a jiné komplikace. Kousání a škrábání způsobuje stará skelná vata, která měla průměr vláken o dost silnější, než má Supafil. Pokud si sami chcete Supafil na vlastní kůži vyzkoušet, napište nebo nám zavolejte a my Vám vzorek Supafilu zdarma zašleme poštou. Pište na  info@poctiva-izolace.cz nebo volejte 721207099.

Parametry realizace

Oblast: České Budějovice Objem 22.6 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×