Izolace stropu rodinného domu | Poctivá izolace

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu rodinného domu v Hořovicích

Izolace stropu rodinného domu v Hořovicích

02.09.2022

Zateplení Beroun

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu s vazníkovou konstrukcí a lehkými sádrokartonovými stropy v Hořovicích. Jednalo se o identický dům sousedící s domem, o kterém jsme již psali minulý týden. Obě zakázky jsme tak mohli spojit a zrealizovat současně. Náš profi tým proškolených pracovníků zde nafoukal na celkovou plochu 100 m2 vrstvu izolace vysokou 30 cm. Konkrétně se jednalo o minerální skelnou izolaci Supafil loft od společnosti Knauf, která se na lehké SDK stropy skvěle hodí. Poptejte si Poctivou izolaci i Vy.

Zateplení stropu

V případě stávajícího rodinného domu v Hořovicích bylo třeba rozdělat 1 m2 střechy pro průlez. Na stropě se již nacházela stará minerální izolace v rolích, kterou bylo třeba přefoukat. S pomocí technologie foukané izolace to byla hračka. Nafoukáno bylo během chvilky a na stropě tak vznikla dokonalá celistvá vrstva izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Díky takto dokonale zateplenému stropu zůstane drahocenné teplo přesně tam, kde má a majitelka domu tak ušetří za energie nemalé peníze. Jako materiál byl použit již známý Supafil loft, který se vyznačuje svojí prodyšností, nízkou objemovou hmotností, nehořlavostí a rovněž je zcela zdravotně nezávadný. Zateplení stropu je důležitou investicí za rozumné peníze. Takovou investici Vám navíc mohou pomoci pokrýt i dotace. Šetřete na energiích už tuto zimu i Vy a poptejte si služby Poctivé izolace. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu s Vámi vše zkonzultujeme, poradíme Vám a pomůžeme. Přesvědčte se sami. Zavolejte nám!

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Beroun Objem 30 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy