Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Izolace stropu rodinného domu v Kroměříži

Izolace stropu rodinného domu v Kroměříži

27.03.2024

Zateplení Kroměříž

Poctivá izolace zrealizovala zateplení stropu stávajícího rodinného domu foukanou izolací – panenským bílým vláknem ve vrstvě 32 cm a vytvořila na stropě domu tzv. „druhou podlahu“. Rodinný dům byl původně s rovnou dvouúrovňovou střechou s lepenkovou střešní krytinou. Na tuto plochou střechu bývalý majitel postavil střechu valbovou s trámovou konstrukcí. Stávající majitel se rozhodl pro zateplení podlahy půdního prostoru foukanou izolací v rámci energetických úspor. Dle výpočtů projektanta zvolil výšku izolace 32 cm a vytvoření pochozí podlahy, aby půdní prostor mohl nadále užívat, jak tomu byl zvyklý.

Izolování podlahy půdy

Jelikož se jednalo původně o dům s rovnou střechou, kde na střeše byly vytvořeny spády pro odtok dešťové vody, bylo třeba vystavět náš patentovaný rošt pro budoucí podlahu při vyšších nerovnostech podkladu. S tímto si naši zkušení aplikanti foukané izolace bez problémů poradili. Co se týče půdy – zde není vytápěný prostor, a proto jsme po stranách podlahu nezaklápěli, aby případná zbytková vlhkost mohla odvětrávat. Pro zateplení podlahy půdy jsme aplikovali skelnou minerální foukanou izolaci – panenské bílé vlákno, které je nealergenní izolací a pyšní se certifikátem zdravotní nezávadnosti Declare, což znamená, že neobsahuje ani jednu ze 17 sledovaných zdravotně závadných látek uvedených na červené listině.

Poctivá izolace 

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.   

Parametry realizace

Oblast: Kroměříž Objem 42.6 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×