Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rodinného domu v Radostíně

Izolace stropu rodinného domu v Radostíně

27.10.2021

Izolace Havlíčkův Brod

Izolace stropu a šikmin rodinného domu v Radostíně Poctivá izolace zrealizovala v říjnu 2021. Rodinný dům s obytným podkrovím potřebuje mít provedené velmi kvalitní tepelné izolace zejména šikmých částí stropů. Každý, kdo obývá podkrovní místnosti ví, že letní vedra dokáží obytné podkroví změnit v neobyvatelné místnosti.

Poctivá izolace pomůže

Pro zateplení šikmých částí stropů nebo střechy dokážeme v Poctivých izolacích vybrat vhodné izolační materiály, tak abychom snížili riziko přehřívání na minimum v ideálním případě abychom mu úplně předešli. Nejlepší postup je takový, že nám zavoláte ještě v době přípravy výstavby nebo rekonstrukce podkrovních místností a my vám vymyslíme nejideálnější způsob zateplení stropu a střechy.

Co je důležité?

Nejdůležitější na zateplení šikmých částí střechy je prostor, který můžete věnovat pro tepelnou izolaci. Čím větší můžete vytvořit dutinu pro zateplení střechy tím lepší. V ideálním případě by neměla být menší než 35 cm. Dalším důležitým faktorem kvalitně provedeného zateplení střechy je jaký vybrat izolační materiál. Na výběr je z několika druhů izolací. Minerální skelné, celulózové (papírové) izolace nebo dřevovláknité. Každá izolace má své výhody a nevýhody. O jednotlivých typech izolací a jejich využití se můžete dočíst na našich www stránkách v záložkách o tepelných izolací anebo nám zavolejte 721207099 a my vám rádi poradíme případně za vámi přijedeme a osobně a na místě vám poradíme. Samozřejmě zdarma a nezávazně. Určitě se zaměříme na technologii foukané izolace, protože pro zateplení dutin se jedná o nejúčinnější metodu zateplení střechy. Foukané izolace oproti stříkaným pěnám mají lepší protihlukové vlastnosti, tepelně izolační vlastnosti, proti požární vlastnosti, lépe odolávají vlhkosti, a hlavně jsou podstatně levnější!

Parametry realizace

Oblast: Havlíčkův Brod Objem 17 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×