Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu rodinného domu v Šestajovicích

Izolace stropu rodinného domu v Šestajovicích

31.03.2022

Zateplení Praha

Izolace stropu stávajícího rodinného domu foukanou izolací v Šestajovicích Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Společně s foukanou izolací stropu v podkroví Poctivá izolace na podlaze půdy zhotovila rošt pro novou plně pochozí podlahu. Zateplení stropu o celkové výměře 40 m2 a stejné výměry tedy plochy 40 m2 podlahového roštu Poctivá izolace provedla během jednoho dne. Výsledkem práce Poctivé izolace je dokonale zateplený strop a podlahový rošt pro novou funkční podlahu na půdě. Záklop podlahového roštu si majitel rodinného domu provede již sám svépomoci.

Foukaná izolace v podkroví

Zateplení stropu podkroví přináší hned dva velké přínosy zároveň. Prvním je snížení nákladu za topení, protože každý centimetr izolace šetří drahé teplo. Druhým přínosem izolace podkroví je snížení letního přehřívání místností pod střechou domu. V rodinném domě v Šestajovicích byla na stropě pouze vrstva 15 cm stávající minerální izolace, což je naprosto nevyhovující zateplení stropu rodinného domu. Není divu, že takto zateplené podkroví v zimě nelze vytopit na vyšší teploty než 17-19°C. V létě je naopak v takto špatně zateplených podkrovních místnostech strašné vedro. Řešení existuje. Provést dodatečné zateplení stropu. Není nutné stávající izolaci vyhazovat. Lze ji zanechat na svém místě a přímo na ni nafoukat další vrstvu izolace. Jakou izolaci použít? Ideálně tu, která bude v zimě udržovat v podkrovních místnostech teplo a v létě zase naopak bude bránit prostupu tepla do místností. Takové izolace existují. Nejlépe k tomuto účelu poslouží buď dřevovláknité izolace nebo celulózové izolace čili papírové izolace. Oba dva druhy izolací mají z rodiny tepelných izolací největší měrnou kapacitu tepla, což je ukazatel, který nám říká kolik tepla dokáží do sebe absorbovat, než jimi teplo prostoupí dále. Nemusíte se bát, že by papírová izolace slehla. Pokud se obrátíte na renomovanou aplikační společnost například Poctivou izolaci, tak při aplikaci foukaných celulózových a dřevovláknitých izolací obdržíte takovou objemovou hustotu nové vrstvy izolace, že Vám budeme garantovat dlouhou zárukou nesléhavost nové izolační vrstvy. Pro zlepšení tepelného komfortu v podkroví lze použít i foukané minerální izolace, jako například Supafil. Minerální izolace sice mají o něco horší ukazatel měrné kapacity tepla. Nicméně i ony pomohou snížit vliv letního přehřívání a skvěle udrží teplo v zimním období. Navíc jsou včetně Supafilu nehořlavé. Supafil navíc v sobě neobsahuje žádné přídavné chemické látky. Majitel domu v Šestajovicích se rozhodl využít pro izolaci podkroví foukanou papírovou izolaci. Poctivá izolace na půdě domu ještě před aplikací foukané izolace provedl montáž roštu pro novou podlahu. Společně s vyšší vrstvou izolace bylo nutné zvýšit i půdní podlahu. Pro tento účel existuje několik technických řešení, jak zhotovit nový podlahový rošt nad podkrovní půdou. Poctivé izolaci se osvědčili tesařské úhelníky a střešní latě. Takto postavený rošt zvládne standardní zatížení půdních podlah, které je definováno zatížením 150 kg/m2. Vrchní záklop z prken si majitel domu již provedl svépomoci.   

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střech a zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Praha-východ Objem 16 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×