Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Izolace stropu stávajícího rodinného domu v Těchobuzi

Izolace stropu stávajícího rodinného domu v Těchobuzi

20.12.2021

Zateplení Pelhřimov

Zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Těchobuzi Poctivá izolace zrealizovala v prosinci 2021. Rodinný dům s obytným podkrovím se stávající vrstvou tepelné izolace o nevyhovující výšce. Poctivá izolace stávající vrstvu tepelné minerální izolace doplnila 20 cm nové foukané izolace z celulózových vláken. Izolovaná plocha stropu o výměře 60 m2 byla Poctivou izolací zateplená za 2 hodiny.

Zateplujeme proti emisím

Rodinné domy postavené v 70.-80. letech 20. století nejsou všeobecně dobře chráněni před únikem drahého tepla. Zateplení stropu nebo zateplení střechy sice nějaké je, ale z dnešního pohledu se jedná o nevyhovující stav. Všichni víme, že v tehdejší době sehnat dostatek stavebního materiálu a tepelných izolací byl všeobecný problém. Jenomže o ono to nebylo jenom o tom, že chyběl materiál. Bylo to i tom, že energie byli levné a nikoho moc nezajímalo, že sice dům vytopí a stojí ho to málo peněz, ale že vypustí spalováním zbytečně velkého množství plynu, uhlí a jiných obrovské množství emisí do ovzduší také moc lidí netrápilo.

Doplnění izolace

Až s postupným zdražováním energií a s přístupem Evropské unie k emisím jako takovým, se začalo čím dál tím více zateplovat a čím dál tím více zvyšovat vrstvy tepelných izolací. V nevyhovujícímu stavu jsou tepelné izolace nejenom na domech stavěných za komunistů, ale i na domech stavěných později v 90. letech. A pro tyto všechny domy existuje řešení dodatečného navýšení vrstev tepelných izolací. Zateplení stropu nebo zateplení střechy foukanou izolací je velmi jednoduché a rychlé. Každý centimetr tepelné izolace navíc se počítá a věřte tomu, že se bude počítat v dohledné době dvojnásob. S levným plynem je utrum. Elektřina není rovněž příliš levná a ani v dohledné době nebude. Mnoho majitelů domů vybudovaných v docela nedávné době si situaci naštěstí uvědomují, tak jako majitel domu v Těchobuzi, a postupně své domy zateplují. Poctivá izolace Vám ráda poradí jak na zateplení střechy nebo zateplení stropu nebo zateplení stěny. Zavolejte nám 721207099 a my Vám pomůžeme. Foukaná izolace je řešením pro každý dům. Poctivá izolace má k dispozici 5 druhů různých izolačních materiálů a všechny máme skladem. Nečekáte dlouhé měsíce na realizaci. Od objednávky jsme u vás do 2-3 týdnů a po nafoukání izolace ihned šetříte.

Parametry realizace

Materiál Climatizer Plus
Objem 11.7 m³
Oblast: Pelhřimov
Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×