Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Izolace stropu ubytovny v Benešově

Izolace stropu ubytovny v Benešově

28.05.2024

Izolace Benešov

V květnu 2024 Poctivá izolace provedla zateplení stropů budov ubytovny výrobního podniku v Benešově. Foukaná izolace ze sklených vláken na stropy starších dřevěných objektů byla nejlepší možnou volbou. Celkový objem 300 m3aplikovaného izolačního materiálů Poctivá izolace zrealizovala za 1,5 dne. Foukanou izolaci provedly dvě realizační skupiny.

Zateplení stropu

Budovy ubytovny jsou starší objekty, které se majitel rozhodl zateplit, aby snížil energetickou náročnost těchto budov. Investor na izolační práce obdržel dotaci, proto bylo nutné vypsat výběrové řízení na zhotovitele. Poctivá izolace se tohoto výběrového řízení zúčastnila a zateplení stropu vyhrála. Budovy s dřevěnou konstrukcí a dřevěnými vazníkovými krovy jsou ideální pro aplikaci foukané izolace.  Technologie foukané izolace zajistí aplikaci izolačního materiálu do všech nepřístupných částí půdního prostoru, který velmi často bývá i těžko přístupný. Foukaná izolace navíc vytváří dokonale souvislou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Po aplikaci foukané izolace nevznikají žádné odpadní odřezky. Jediným odpadem jsou prázdné igelitové odpady, které si po zafoukání stropu odvezeme zpět k likvidaci.    

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 304.4 m³
Oblast: Benešov
Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×