Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Zemědělství a průmysl - Nová střešní krytina na hale chovu kuřat na farmě Sendražice

Nová střešní krytina na hale chovu kuřat na farmě Sendražice

31.03.2021

Střecha Kolín

Na farmě chovu drůbeže jsme na jaře roku 2021 realizovali výměnu střešní krytiny na hale chovu kuřat. Velká část hal, ve kterých probíhá chov drůbeže jsou staré objekty. Mnohdy je jejich staří až obdivuhodné. Haly se stářím 50 a více let nejsou výjimkou. Není tedy divu, že v tomto věku je potřeba občas udělat opravy pro další fungování. Základem každé budovy je střecha. V Sendražicích jsme měnily cca 1 200 m2 staré hliníkové střešní krytiny za novou plechovou s antikondenzační úpravou.

 

Oprava střechy

Antikondenzační úprava střešního plechu spočívá v tom, že spodní strana krytiny je opatřena povrchovou úpravou, která zabraňuje vytvořenému kondenzátu skapávání na podhled. Nutno podotknout, že tvorba kondenzátu na spodní straně střešní krytiny je známkou nějaké poruchy střešní konstrukce. Většinou se jedná o projev nedostatečné vrstvy tepelné izolace na podhledu. Při této realizaci ovšem předmětem práce nebylo zateplení stropu, ale pouze výměna oprava střechy. V Poctivých izolacích umíme vyřešit i zateplení stropu zemědělských hal, a to technologií foukané izolace.

 

Poctivá izolace v zemědělských objektech

Foukaná izolace je pro zemědělce vítaným a levným pomocníkem. Tým pracovníků Poctivých izolací nejenom, že aplikuje foukané izolace, ale zvládá mnohem více. Jsme proškolený, zkušený a profesionální tým techniků a montérů, kteří umí vyměnit střešní krytiny, provést zateplení stropu sendvičovými panely, zrekonstruovat celou škálu typů zemědělských hal od BIOSek, přes RD Jeseník až po atypické haly a k tomu všemu zvládáme postavit nové chovné haly. Zkušenosti a znalosti jsme nasbírali při opravách a rekonstrukcích na stovkách hal po celé ČR.

Parametry realizace

Oblast: Kolín Objem 474 000 Kč Materiál Trapézový plech Objekt Zemědělství a průmysl
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×