Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Oprava izolace bytového domu v Jihlavě

Oprava izolace bytového domu v Jihlavě

23.06.2022

Zateplení Jihlava

V červnu 2022 zateplovala Poctivá izolace strop bytového domu v Jihlavě. Jednalo se o stávající bytový dům s valbovou střechou a trámovou konstrukcí krovu. Poctivá izolace zde řešila pouze izolaci v šikminách, která byla poničená od kun. Izolace na volné ploše naštěstí zůstala v pořádku a funkční. Jako materiál byla použita celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus od českého výrobce, společnosti Ciur.

Zateplení stropu

Izolaci v šikminách střechy bytového domu v Jihlavě poškodily kuny, a tak byla nutná náprava. Kuny poničily na více místech stávající vatu i difúzní fólii. Před samotnou opravou izolace v šikminách si investor sám zajistil výměnu difúzní fólie a vytahání izolace. Termín realizace jsme společně s investorem dohodli v termínu předělání střechy, aby se zajistil bezproblémový přístup do střešní dutiny. Izolace na volné ploše stropu zůstala bez poškození a valby byly přeizolovány v rámci opravy difúzní vrstvy. Na Poctivé izolaci tedy zbylo opravit izolaci v šikminách. Jako materiál byla zvolena celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus od české společnosti Ciur. Pracovníci Poctivé izolace provedli nafoukání foukané vaty do šikmin rychle a dokonale a obyvatelé domu jsou tak opět dokonale chráněni před zimou i vedrem. Zateplení stropu, střechy či stěn foukanou izolací je velmi výhodné, rychlé a efektivní. Příjemné ceny od Poctivé izolace jsou už jen třešničkou na dortu. Poptejte si zateplení Vašeho domu i Vy. Poctivá izolace Vám ráda se vším poradí a pomůže.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 12 m³ Materiál Climatizer Plus Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×