Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Revitalizace bytového domu v Polné

Revitalizace bytového domu v Polné

29.07.2022

Zateplení Jihlava

Na konci července 2022 zrealizovala Poctivá izolace revitalizaci bytového domu v Polné. Na půdě domu se nacházel rovný beton. Úkolem Poctivé izolace bylo opatřit dům vrstvou foukané izolace a zhotovit náš distanční podlahový systém s větrací mřížkou po obvodu, včetně parotěsu. Jako materiál byla použita minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou naši pracovníci nafoukali na celkovou plochu 301,4 m2 ve vrstvě vysoké 300 mm. Celá zakázka byla zrealizovaná v rámci služby zateplení subdodavatelsky.

Zateplení stropu

Na půdě bytového domu v Polné se nacházel rovný beton. Bylo třeba zhotovit podlahový systém a strop zateplit. Pro Poctivou izolaci hračka. Na půdě bytového domu jsme zhotovili náš skvělý distanční podlahový systém, který máme zaregistrovaný pod užitným vzorem. Jedná se o podlahový systém s vysokou variabilitou výstavby roštů pro nové podlahy. Zjednodušeně jde o skládačku o 3 komponentech – dřevěné špalíky s křížovou drážkou, nosná prkna a střešní latě. Celý tento systém pak vytvoří rošt pro aplikaci foukané izolace. Výšku vrstvy pak určuje výška dřevěných špalíků – v tomto případě 30 cm. Pochozí vrstvu celého podlahového systému pak tvoří OSB desky. V případě bytového domu v Polné byly použity OSB desky o tloušťce 15 mm. Dveře na půdu domu se otevíraly do prostoru půdy, a tak bylo třeba před nimi vytvořit v nové podlaze prostor pro jejich otevření. Samotnou vrstvu izolace pak tvořil materiál Supafil loft od společnosti Knauf, jehož předními vlastnostmi jsou např. jeho nesléhavost, nehořlavost, čistě bílá barva či prodyšnost. Poctivá izolace zrealizovala revitalizaci bytového domu v Polné v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Vyzkoušejte si nás i Vy. Poctivá izolace provádí zateplení stropu na klíč.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme.

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 90.41 m³ Materiál Supafil loft Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×