Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Bytové domy - Zateplení bytového domu s valbovou střechou v Třešti

Zateplení bytového domu s valbovou střechou v Třešti

16.09.2022

Zateplení Jihlava

V září 2022 zateplovala Poctivá izolace stávající bytový dům v rekonstrukci v Třešti. Konkrétně šlo o bytový dům s valbovou střechou a betonovými stropy. Krom zateplení pomocí foukané izolace bylo třeba rovněž namontovat rošt včetně latí pro provětrávanou mezeru, parotěsnou fólii a také zhotovit revizní lávku na vyšším patře. Náš profi tým proškolených pracovníků foukal izolační materiál na volnou plochu ve vrstvě 26 cm a rovněž do plna do šikmin. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Zatepleno bylo během chvilky.

Zateplení stropu

V rámci rekonstrukce bytového domu v Třebíči zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu domu pomocí technologie foukané izolace. V případě zateplení bytových domů jde o rychlé a efektivní řešení. Izolační materiál se za pomocí vzduchu transportuje na strop domu hadicí a obyvatelé domu tak nejsou nijak rušeni. Poctivá izolace jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Takhle rychlé a jednoduché to je. V případě bytového domu v Třešti bylo třeba krom zateplení stropu zhotovit i rošt s parotěsnou fólií a revizní lávky. Poctivá izolace má svůj vlastní registrovaný podlahový systém, kterému říkáme DPS neboli distanční podlahový systém. Díky DPS se vytvoří rošt pro aplikaci samotné foukané izolace. Pochozí vrstvu systému pak tvoří OSB desky. V případě bytového domu v Třešti byly použity OSB desky o tloušťce 18 mm. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, mezi jejíž výhody patří např. prodyšnost, nesléhavost či nehořlavost. Supafil navíc disponuje nízkou objemovou hmotností a je rovněž zcela zdravotně nezávadný. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Naše práce nás baví.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Materiál Supafil loft PRO
Objem 75.79 m³
Oblast: Jihlava
Objekt Bytové domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×