Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Zemědělství - Zateplení farmy chovu prasat ve Valovicích

Zateplení farmy chovu prasat ve Valovicích

21.09.2022

Zateplení Mladá Boleslav

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení podhledů dvou hal na farmě chovu prasat ve Valovicích. Podhledy obou hal byly vodorovné o rozměrech 29x100 m se stávající vrstvou tepelné izolace. Tuto vrstvu jsme neodstraňovali, ale nafoukali na ní novou vrstvu skelné minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf ve výšce 25 cm. Vznikla tak dokonale souvislá vrstva tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zateplení stropu pomocí technologie foukané izolace je rychlé a efektivní řešení jak pro velkoplošné haly, tak pro malé rodinné domky. Poptejte si zateplení od Poctivé izolace i Vy. 

Zateplení stropu

Na farmě chovu prasat ve Valovicích zateplovala Poctivá izolace podhledy dvou hal, kde si již nacházela stávající vrstva tepelné izolace. Tuto vrstvu jsme nijak neodstraňovali a nafoukali přes ni novou vrstvu izolace. Zvolena byla minerální skelná izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která se vyznačuje svou čistě bílou barvou. Supafil je prodyšný, nesléhává, je zcela zdravotně nezávadný, má nízkou objemovou hmotnost a řadí se do třídy reakce na oheň A1, a je tedy prakticky nehořlavý. Jedná se o skvělý materiál vhodný do všech možných druhů konstrukcí. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na podhledy obou hal vrstvu materiálu Supafil loft vysokou 25 cm. Vyzkoušejte si nás i Vy. Poctivá izolace působí po celé České republice. V rámci našeho zákaznického servisu Vám rádi s čímkoliv ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Mladá Boleslav Objem 137 m³ Materiál Supafil loft PRO Objekt Zemědělství
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×