Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby dřevostavby ve Světlé pod Ještědem

Zateplení novostavby dřevostavby ve Světlé pod Ještědem

23.11.2021

Zateplení Liberec

Zateplení novostavby typu dřevostavba ve Světlé pod Ještědem Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba s vazníkovou střešní konstrukcí a lehkým sádrokartonovým stropem pod spodní pásnicí vazníku. Stropní konstrukce do plněná parotěsnou fólií. Jinak by dům nefungoval správně. Poctivá izolace na zateplení stropu nafoukala 36 cm izolace Supafil. Zateplení dřevostavby o výměře stropu 100 m2 bylo hotové za 3 hodin.

Supafil a dřevostavby

Foukaná izolace Supafil je ideálním materiálem pro zateplení stropu dřevostaveb. A nejenom pro zateplení stropů. V české republice jsou výrobci dřevostaveb, kteří do svých panelů ve výrobní hale používají Supafil pro zateplení stěn. Tedy přesněji řečeno dutin rámových konstrukcí dřevostaveb. K tomu používají specializovaných přípravků a velkoobjemových balení Supafilu. Pak hotové panely převezou na kamionech na místo výstavby rodinného domu. Poskládají pomocí jeřábu celý dům na základové desce, opatří jej střešní konstrukcí a podhledem. Poctivá izolace pro ně provede přímo na stavbě zateplení stropu foukanou izolací opět Supafilem.

Poctivá izolace a dřevostavbaři

Poctivá izolace poskytuje dřevostavitelským firmám službu zateplení subdodavatelsky. Služba je vhodná nejenom pro dřevostavitele vyrábějící dřevěné panelové domy, ale i pro všechny menší stavitele dřevostaveb, kteří domy staví přímo na místě výstavby. Protože každá dřevostavba vyjma srubů a roubenek má základní rámovou konstrukci, kterou je nutné vyplnit izolací. Poctivá izolace provede zateplení stěny přímo na místě, rychle a levně. Před realizací poskytneme poradenský servis, přímo na stavbě se domluvíme na způsobu zateplení stěn a po odsouhlasení cenové nabídky jedeme izolovat. Zkuste si nechat zpracovat cenovou nabídku a zavolejte nám 721207099.

Parametry realizace

Oblast: Liberec Objem 36.2 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×