Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinné domy - Zateplení novostavby rodinného domu v Jamném

Zateplení novostavby rodinného domu v Jamném

01.09.2022

Zateplení Jihlava

Na konci srpna 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu. Shora na OSB desky nafoukali pracovníci Poctivé izolace materiál Climatizer Plus ve vrstvě 55 cm. Zdola pak mezi OSB desky a SDK podhled s parotěsem byl nafoukán materiál Supafil loft. Náš tým profi proškolených pracovníku dokonale zateplí Váš dům během chvilky. Samozřejmostí je i následný úklid po naší práci. Zateplení stropu je důležitá investice za rozumné peníze. Šetřete už tuto zimu a zateplete si strop co nejdříve.

Zateplení stropu

Tým pracovníků Poctivé izolace nafoukal na strop novostavby rodinného domu v Jamném celkem dva různé izolační materiály. Shora na OSB desky Climatizer Plus ve vrstvě 55 cm a zdola mezi OSB desky a sádrokartonový podhled materiál Supafil loft. Oba tyto materiály mají své výhody. Climatizer Plus je celulózová neboli papírová izolace, jejíž hlavní předností je její vysoká měrná kapacita tepla. Díky této vlastnosti se Váš dům nebude v horkých letních měsících přehřívat a Vy se tak můžete těšit příjemnému chládku. Supafil loft je naopak skelnou minerální izolací a mezi jeho přední výhody patří zejména jeho nesléhavost, prodyšnost, nízká objemová hmotnost a nehořlavost. Tato kombinace materiálů přinese majitelům domu dokonalý tepelný komfort po celý rok. Návratnost této investice v úspoře energií činí pouhé 2-3 roky. Naši zákazníci jistě ocení i služby v rámci našeho špičkového zákaznického servisu. V Poctivé izolaci poradíme, zhodnotíme a navrhneme řešení na míru pro Vás. Poptejte si nás i Vy.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří v každé konstrukci dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Jihlava Objem 102.3 m³ Materiál Climatizer Plus, Supafil loft PRO Objekt Rodinné domy
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×