Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Lechoticích

Zateplení novostavby rodinného domu v Lechoticích

16.11.2021

Zateplení Kroměříž

Zateplení stropu novostavby rodinného domu v Lechoticích Poctivá izolace zrealizovala v listopadu 2021. Novostavba rodinného domu s vazníkovou střešní konstrukcí je typickou stavbou rodinného domu. Trochu jiná je skladba pod vazníky než dnes nejrozšířenější varianta sádrokartonového podhledu s parotěsnou fólií. V tomto konkrétním případě stavební firma místo parotěsné fólie použila OSB desky, které kotvila přímo do spodní pásnice vazníku. Poctivá izolace provedla zateplení stropu foukanou izolací Supafil ve vrstvě 43 cm na celkové ploše stropu 190 m2. Foukaná izolace byla hotova během 5 hodin.

Poctivá izolace

Foukaná izolace pro zateplení novostavby v Lechoticích byla realizovaná pro menší stavební firmu v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Stavební firma, pro kterou Poctivá izolace foukanou izolaci prováděla má s námi zkušenosti z minulých let. Spolupráce se ji osvědčila a zateplení stropů nebo zateplení střech na jejich stavbách provádí Poctivá izolace. Stavební firma zrealizuje 4-6 domů ročně. Nejedná se tedy o velkou stavební společnost, ale přínos, který Poctivá izolace těmto stavařům přináší není nezanedbatelný. Oni vědí, že Poctivá izolace odvede práci ve špičkové kvalitě z těch nejlepších izolačních materiálů a k tomu všemu za velmi nízké ceny.

Supafil

Pro zateplení novostavby v Lechoticích Poctivá izolace použila izolační materiál Supafil loft. Stavební firma, pro kterou jsme zateplení stropu realizovali si tento materiál osahala během minulých realizacích v předešlých letech a na své stavby již nechce nic jiného. Supafil se osvědčil po všech stránkách. Dobré izolační vlastnosti, oku příjemný vzhled, nekousavá skelná izolace a k tomu skvělá cena. Když k tomu připočítáme služby a servis, který všem klientům Poctivá izolace poskytuje, tak se jedná o dokonalé zateplení se vším všudy. Zavolejte nám 721207099 i Vy a přesvědčte se o výhodách Poctivé izolace a izolačního materiálu Supafil. Napište si na info@poctiva-izolace.cz nebo nám zavolejte 721207099 o vzorek izolačního materiálu Supafil a my Vám je ZDARMA zašleme k Vám domů nebo do kanceláře poštou.

Parametry realizace

Oblast: Kroměříž Objem 72 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×