Jarní prohlídka vašeho domu ZDARMA. Více zde.

DOTACE: Nová zelená úsporám připravilo nový dotační titul na zateplení - NZÚ light. Přečtěte si, kolik můžete čerpat.

Izolace pro Rodinný dům - Zateplení novostavby rodinného domu v Lounech

Zateplení novostavby rodinného domu v Lounech

08.03.2022

Izolace Louny

Zateplení stropu novostavby rodinného domu foukanou minerální izolací v Lounech Poctivá izolace zrealizovala v březnu 2022. Realizace zateplení stropu novostavby rodinného domu Poctivá izolace provedla foukanou minerální skelnou izolací Supafil. Vazníkový krov s valbovou střechou v domě typu bungalov. Aplikace foukané izolace Supafil proběhla na lehký sádrokartonový strop s parotěsnou fólií.   

Supafil

Zateplení stropu ze sádrokartonových desek foukanou izolací Supafil je ideálním způsobem zateplení stropu bungalovu nebo jakékoliv jiné novostavby. Sádrokartonové stropy jsou velmi oblíbeným způsobem, jak v rodinném domě vybudovat nový strop. Pod vazníkový krov se zavěsí rastr na něj se namontují sádrokartonové desky s parotěsnou fólií a základ stropu je hotov. Vše se shora z půdního prostoru zateplí. A zde může nastat problém. S tím, jak se čím dál tím více klade důraz na úspory energií, tak se domy čím dál tím více zateplují. Jsou navrhovány, čím dál tím vyšší vrstvy izolací a týká se to i zateplení stropu. Však aby taky ne. Vždyť stropem uniká nejvíce tepla, tak musí být také nejlépe zaizolován. Toto vše je v naprostém pořádku. Postupným navyšováním vrstev izolací se pomalu dostáváme až na samotnou hranici únosnosti sádrokartonových stropu s parotěsnou fólií. Tím, jak se zvyšují navrhovaná vrstvy izolací, tím tyto vrstvy více váží. Při použití těžších druhů izolačních materiálů, jakými jsou například čedičové izolace nebo celulózové izolace, ale i jiné, je nutné bedlivěji sledovat i zatížení izolační vrstvy na m2. Důvodem je fakt, že sádrokartonový strop s parotěsnou fólií namontovaný na základním rastru unese 15-17 kg/m2, aniž by se do budoucna nepoškodil. A tohoto zatížení některé těžší izolace dosáhnou už ve vrstvě 35 cm, což je v dnešní době docela běžná výška stropní tepelné izolace. Poctivá izolace tedy doporučuje zaměřit se na lehčí typy izolačních materiálu. Jedním z nich je Supafil. Lehký skelný izolační materiál bez jakýchkoliv chemický přísad, barviv a jiných aditiv. Jedná se o izolaci, které je vyráběna přímo pro účely foukané technologie. Izolačním materiálům vyráběným přímo pro foukané technologie se říká panenské vlákno. Supafil je jedním z nich. Navíc Supafil nesléhává. Poctivá izolace je dlouholetým aplikantem Supafilu. Ročně jej zpracujeme stovky tun.

Poctivá izolace

Poctivá izolace! Poctivá izolace se specializuje na zateplení střechy, zateplení stropů foukanou technologií, která je jako stvořená pro izolování velmi nepřístupných a konstrukčně složitých střech a stropů. Foukaná izolace totiž vytvoří ve vazníkové střeše při zateplení stropu dokonale souvislou vrstvu tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zaizoluje veškeré detaily a dostane se do všech skulin, včetně všech jinak těžko přístupných míst. Foukaná izolace je prostě nejefektivnějším způsobem zateplení vazníkového krovu. O tom jsme my v Poctivých izolacích skálopevně přesvědčeni, a proto na zateplení stropů a zateplení střech poskytujeme standardně dlouhou záruku 5 let. Poctivá izolace má svou centrálu na Vysočině v obci Dobronín 5 km od dálničního sjezdu na 112 km D1. Při pohledu na mapu si uvědomíte, jakou máme výhodnou geografickou polohu. Střed ČR. Máme to k vám všem stejně blízko. To je také důvod proč Poctivá izolace funguje v rámci celé ČR. K výhodné geografické poloze, která Poctivým izolacím umožňuje v krátkém čase dojet zaizolovat dům kdekoliv po celé ČR připočtěte ještě nabídku 5 druhů různých tepelných izolací, se kterými jsme schopni pomoci zaizolovat jakoukoliv konstrukci. Navrch přidejte skvělý poradenský servis zdarma. To celé ozdobte velmi příjemnými nízkými cenami a celé foukané izolace od Poctivé izolace zabalte do 5 let dlouhé záruky a vyjde Vám, že Poctivá izolace je nejlepší partner pro zateplení stropu, zateplení střechy nebo zateplení stěny Vašeho domu. Nechte se inspirovat našimi realizacemi nebo nám Zavolejte 721207099 a my Vám rádi se zateplením Vašeho stropu nebo zateplení střechy poradíme a pomůžeme

Parametry realizace

Oblast: Louny Objem 36 m³ Materiál Supafil loft Objekt Rodinný dům
Nová zelená úsporám Light - dotace 2024 ×